Archives for Sierpień2014


Współczesne technologie warte wdrożenia w firmie. Dobre porady od naszej redakcji

Zdolność do efektywnej komunikacji w firmie to po wielokroć priorytet w układaniu harmonogramu prac. W dzisiejszych dużych, nadzwyczaj rozrosłych korporacjach kluczem do sukcesu wydaje się być zaaranżowanie odpowiednio kanału komunikacyjnego.

Continue reading “Współczesne technologie warte wdrożenia w firmie. Dobre porady od naszej redakcji” »

Zabawy młodszych budowniczych

We współczesnym świecie dużym rangą cieszy się profesja technika. Nie zdumiewa w związku z tym fakt, że znajduje to odzwierciedlenie w rozrywkach naszych latorośli. Z uciechą więc wchodzą w funkcje architektów miasteczek czy zwyczajnie w fach strażaka. Aby gra była dobra, trzeba przykładowo zbudować kompletne miasteczko.

Continue reading “Zabawy młodszych budowniczych” »

Gry dobrane dla pary

Dbanie o odpowiednią kondycję związku jest dla obojga partnerów dosyć istotnym wyzwaniem. Zachowanie poprawnych interakcji wymaga wspólnego spędzania czasu. Co jednakże zrobić, kiedy najważniejszych hobby jednej osoby są różnego rodzaju gry? Rozwiązanie jest proste – pomyśleć o graniu we dwoje, co może okazać się dość ciekawym sposobem na wieczory we dwoje. Dzisiaj proponowany jest zróżnicowany wybór gier, dlatego niezależnie od własnych osobistych oczekiwań, na pewno każda osoba będzie w stanie odnaleźć coś najbardziej zadowalającego dla siebie.

Continue reading “Gry dobrane dla pary” »