Archives for Wrzesień2014


Przyrządy do zabawy, jakie kompleksowo wpływają pozytywnie na zdolności dziecka

Przyrządy do zabawy, jakie kompleksowo rozwijają zdolności dziecka to zabawki, jakie jest możliwość z coraz większą częstotliwością znaleźć i które coraz częściej dostosowywane są do norm rozwojowych najmłodszych. Rzeczywiście, już od wczesnych lat dziecko ma okazję się rozwijać poprzez nie na poziomie emocjonalnym a także intelektualnie.

Continue reading “Przyrządy do zabawy, jakie kompleksowo wpływają pozytywnie na zdolności dziecka” »

Jak skutecznie i przyjemnie edukować 6-latka?

Sześcioletni chłopiec to nadal jeszcze małe dziecko – i fajnie, na dorosłe życie przyjdzie odpowiedni czas. Jednakowoż ten wiek tak jakby jest już takim czasem, w którym to jego rodzice podejmują wielce ważne decyzje, które potem będą miały niebagatelne znaczenie. Głównie chodzi o naukę, zwiększanie jego zdolności intelektualnych.

Continue reading “Jak skutecznie i przyjemnie edukować 6-latka?” »

Trudno znaleźć malucha, które nie wiedziałoby Lego

Lego – ciężko znaleźć dziecko, jakie by nie słyszało o tej największej chyba firmie która produkuje najbardziej znane klocki na świecie. I jakich by nie miało albo nie chciało mieć i bawić się nimi. Historia tych rewelacyjnych klocków sięga początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii została założona niewielka firma, która w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do takiego sukcesu przyczynił się opracowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Continue reading “Trudno znaleźć malucha, które nie wiedziałoby Lego” »

Prawdą jest, że podczas deszczu dzieci się nudzą

Jest takie powiedzenie, że w czasie deszczu maluchy mogą się nudzić, i będzie w tym dużo prawdy. Dzieciaki, jeśli nie mają co robić, to na pewno się nudzą, a najskuteczniejszą metodą na nudę są odpowiednie zabawki. Zabawki, jakie nie znudzą się po godzinie zabawy, zostaną solidnie wykonane, dzięki czemu będą mogły przetrwać wiele godzin zabaw, a przede wszystkim będą bezpieczne. Dla chłopców idealne na przykład mogą być najróżniejsze samochodziki.

Continue reading “Prawdą jest, że podczas deszczu dzieci się nudzą” »