Archives for Październik2014


Drukowanie przestrzenne jako okazja na otrzymanie coraz to perfekcyjnych rezultatów technologicznych w kilku dziedzinach

Drukowanie przestrzenne opierające się na wytwarzaniu trójwymiarowych obiektów na podstawie komputerowego przykładu jest dającą się szybko zrealizować techniką wyrobu prototypów, jakie mają możliwość posłużyć również jako części innych rzeczy. To proponuje szansę w wielu branżach na pozyskiwanie coraz to lepszych rezultatów.

Continue reading “Drukowanie przestrzenne jako okazja na otrzymanie coraz to perfekcyjnych rezultatów technologicznych w kilku dziedzinach” »

Wszystkie szkraby kochają zabawę!

Maluchy uwielbiają dobrą zabawę, wiedzą o tym ich rodzice. A że w obecnym czasie zabawa w dużej mierze została przeniesiona do internetu, bo właśnie to on został największym źródłem rozrywki i dla maluchów, i dla dorosłych, to dziwić się nie ma czemu, że i najmłodsi coraz chętniej zaczynają spędzać czas przed ekranem komputera. Lecz internet, z powodu tego, że każdy ma możliwość umieszczania swoich własne treści, stał się miejscem, w którym na dzieci czeka sporo niebezpieczeństw.

Continue reading “Wszystkie szkraby kochają zabawę!” »