Archives for Luty2015


Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami

W ostatnich latach ekrany led uzyskały bardzo dużą popularność. Tyczy to zarówno sfery zakupu sprzętu RTV, który ma zostać używany w mieszkaniu, jak i ogromnych ekranów transmisyjnych, które wykorzystywane są przy okazji różnych imprez kulturalnych i masowych, jak też w reklamie. Mimo to nadal zdarza się, że klienci mają wątpliwości, czy ekran led naprawdę sprawdzi się najlepiej i nie mają pewności, czy zdecydować się na kupno.

Continue reading “Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami” »

Zaproszenia na ważne uroczystości – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć gwarancję, że będą dopasowane do charakteru wydarzenia?

Zasady dobrego wychowania wskazują sposób zapraszania na uroczystości, w związku z tym jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, jak zachować się w podobnej sytuacji, powinien sięgnąć do podręczników savoir – vivre’u. Postępowanie zgodnie z ich wytycznymi nigdy nie wychodzi z mody. Przyjęło się, aby na ważne uroczystości zapraszać nie tylko ustnie, ale też poprzez zaproszenia w formie papierowej. Jak w takim przypadku wybierać zaproszenia, aby mieć pewność, że będą one dopasowane do organizowanego wydarzenia?

Continue reading “Zaproszenia na ważne uroczystości – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć gwarancję, że będą dopasowane do charakteru wydarzenia?” »