Archives for Kwiecień2016


Kupno odpowiedniego upominku – zadanie dla odważnych

Większość z nas choćby raz w życiu stanęło przed zadaniem kupna upominku. Niemal każdy kto to przeżył zdaje sobie sprawę, iż często zadanie to nie należy do najłatwiejszych, zwłaszcza jeśli nie posiada się koncepcji. W marketach, oglądając półki można dostać oczopląsu. W takiej sytuacji w naszych umysłach rodzi się myśl, że w Internecie będzie łatwiej – otóż nie!. Sieć to prawdziwa kopalnia upominków, która doprowadza do zawrotu głowy. Sama liczba stron, które potrzebujemy przeglądnąć nas odpycha, przewijanie ponad 100 stron pełnych upominki zmęczyłaby nawet tych najbardziej wytrzymałych.

Continue reading “Kupno odpowiedniego upominku – zadanie dla odważnych” »

Zamierzasz zorganizować ciekawe przyjęcie urodzinowe dziecka? Pomyśl o zatrudnieniu animatorów rozrywek

Obecnie mamy coraz to więcej możliwości gdy chodzi o organizację przyjęć okolicznościowych. Działa mnóstwo firm, które zajmują się całościowym przygotowywaniem takich wydarzeń i, do tego, proponują kompletną obsługę. Coraz nagminniej też postanawiamy przyjąć do pracy animatorów zabaw, by zaaranżowana impreza zapadła w pamięć wszystkim uczestnikom.

Continue reading “Zamierzasz zorganizować ciekawe przyjęcie urodzinowe dziecka? Pomyśl o zatrudnieniu animatorów rozrywek” »