Archives for Lipiec2017


Wczasy w siodle to jedna z ciekawszych ofert wypoczynku dla naszego potomka

Sezon wakacji każdemu z nas kojarzy się z gorącem, wypoczynkiem i odwiedzaniem ślicznych miejsc. Jest to sezon, jaki z pewnością należałoby pozytywnie spędzić, a kilkanaście dni wakacji spędzić w przyjemny sposób. Istotne jest, żeby odpowiednio wcześniej uplanować urlop, albowiem to pomoże nam rozciągnąć w czasie przygotowania. Warto również pomyśleć nad tym, czy warto zabrać pociechy ze sobą, czy może wysłać je na zorganizowaną kolonię.

Continue reading “Wczasy w siodle to jedna z ciekawszych ofert wypoczynku dla naszego potomka” »

Łóżeczko dla małego dziecka

Jest kilka podstawowych rzeczy, o które trzeba zadbać, kiedy wiemy, że w naszym domu zamieszka malutkie dziecko. Do tego typu rzeczy na 100% należy między innymi łóżeczko. Jeżeli chodzi o łóżeczka dziecięce to jest ogromny wybór. Tak, więc naprawdę dobrze wcześniej zainteresować się tematem, by potem zbytnio się nie denerwować. Można udać się do sklepu z asortymentem, który jest przeznaczony dla małych dzieci lub poszukać idealnego łóżeczka w sieci. Możemy również odkupić łóżeczko od kogoś znajomego.

Continue reading “Łóżeczko dla małego dziecka” »

Wybierasz się z dzieckiem na wczasy? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą

Wczasy z maluszkiem to mnóstwo radości, lecz również sporo przygotowań. Bez względu na wiek dziecka, musimy spakować jego ulubione ciuszki, kosmetyki, jakie stosuje na co dzień w domu, zwłaszcza jeśli jest alergikiem, łakocie na drogę, jak również zabawki, aby nie nudzić się nawet w chmurny dzień.

Continue reading “Wybierasz się z dzieckiem na wczasy? Dowiedz się, które zabawki wziąć ze sobą” »