Archives for Wrzesień2017


Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieciaki mają dzisiaj aż tak wiele ciekawych metod spędzania czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnego czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem trochę się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę dlaczego nigdy nie należy nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gierek!

Continue reading “Starajmy się nie demonizować gier konsolowych” »

Jakie zagadnienia przydałoby się wiedzieć wybierając grę na Xbox 360?

Sporo ludzi wraca do domu po szkole czy pracy i jedną z pierwszych rzeczy do której się bierze jest włączenie komputera lub konsoli. Elektroniczne gry mogą wciągnąć jak magnes, i obecnie są jedną z najpopularniejszych rozrywek. Jest tak dlatego, że bardzo wciągają, część graczy potrafi pogrywać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, niekiedy wręcz zaniedbując swoje obowiązki w szkole czy pracy. Wśród młodych miłośników elektroniki z kolej dużą popularnością zaczęły się cieszyć najróżniejsze gry dziecięce xbox 360, które kuszą żywymi kolorami i dużą ilością zabawy. Dzisiaj grać można na różne sposoby.

Continue reading “Jakie zagadnienia przydałoby się wiedzieć wybierając grę na Xbox 360?” »

Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne

Chociaż dzisiejsze realia są zgoła inne, niż te sprzed przykładowo 20 lat, to jednakowoż ciężko nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, nigdy nie podlegają zmianie. Czyli – lalki są w dalszym ciągu mega modne, większość dziewczynek bardzo lubi bawić się własnymi lalkami.

Continue reading “Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne” »

Co dobrze znać na temat nowoczesnych gier na PS Vita?

Mimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz więcej popularności, to przenośne konsolki bez przerwy mają wierne grono zwolenników. Przede wszystkim konsole są znacznie bardziej wygodne do grania, niż sprzęty posiadające tylko ekran dotykowy. Przykładowo jedna z niedawno zaoferowanych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, ale ogromnie funkcjonalne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard wśród urządzeń przenośnych.

Continue reading “Co dobrze znać na temat nowoczesnych gier na PS Vita?” »