Archives for Wrzesień2017


Starajmy się nie demonizować gier konsolowych

Wyśmienicie, że w ogóle polskie dzieciaki mają dzisiaj aż tak wiele ciekawych metod spędzania czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnego czasu przed konsolą lub komputerem niesie za sobą nieco zagrożeń, lecz o tym potem trochę się napisze. Na dobry początek powiedzmy tak naprawdę dlaczego nigdy nie należy nadal bardzo stereotypowo podchodzić do gierek!

Continue reading “Starajmy się nie demonizować gier konsolowych” »

Jakie zagadnienia przydałoby się wiedzieć wybierając grę na Xbox 360?

Sporo ludzi wraca do domu po szkole czy pracy i jedną z pierwszych rzeczy do której się bierze jest włączenie komputera lub konsoli. Elektroniczne gry mogą wciągnąć jak magnes, i obecnie są jedną z najpopularniejszych rozrywek. Jest tak dlatego, że bardzo wciągają, część graczy potrafi pogrywać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, niekiedy wręcz zaniedbując swoje obowiązki w szkole czy pracy. Wśród młodych miłośników elektroniki z kolej dużą popularnością zaczęły się cieszyć najróżniejsze gry dziecięce xbox 360, które kuszą żywymi kolorami i dużą ilością zabawy. Dzisiaj grać można na różne sposoby.

Continue reading “Jakie zagadnienia przydałoby się wiedzieć wybierając grę na Xbox 360?” »

Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne

Chociaż dzisiejsze realia są zgoła inne, niż te sprzed przykładowo 20 lat, to jednakowoż ciężko nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, nigdy nie podlegają zmianie. Czyli – lalki są w dalszym ciągu mega modne, większość dziewczynek bardzo lubi bawić się własnymi lalkami.

Continue reading “Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne” »