Archives for Styczeń2018


Znak dzisiejszych czasów to z pewnością promocje w sklepach. Są już tak oczywiste, że o nich nie myślimy. A powinniśmy

Są wszędzie i dość powszechne, trudno sobie wyobrazić bez nich teraźniejszy handel. Promocje w sklepach są znane dla wszystkich, a wielu z nas korzysta z nich regularnie. Niektórzy nawet nastawiają się specjalnie, że jak idą na zakupy, to muszą coś zakupić w promocji. Korzystnie jednakże wiedzieć, iż promocje to także druga strona medalu, dlatego warto robić zakupy rozsądnie.

Continue reading “Znak dzisiejszych czasów to z pewnością promocje w sklepach. Są już tak oczywiste, że o nich nie myślimy. A powinniśmy” »

Zdrowe dziecko powinno radować się życiem, a my musimy zapewnić mu jak największą ilość możliwości zabawy i rozwoju

I w końcu ten czas, gdy nasz maluszek staje się bardziej samodzielny. No tak, zaczyna się od czworakowania, wstawania, a następnie już od pierwszych kroków i pierwszych upadków. To niezwykle istotny moment dla każdego dziecka, który powinien zjawić się spontanicznie i naturalnie. Jednakże, dla poznającego świat dziecka dobre by było jeszcze coś, co wzbogaci te chwile, coś jak pojazd, dzięki któremu szybciej jest w stanie poznawać świat i czuć jednocześnie jeszcze większą radość. Najlepsze do tego celu są jeździki i autka dla dziecka.

Continue reading “Zdrowe dziecko powinno radować się życiem, a my musimy zapewnić mu jak największą ilość możliwości zabawy i rozwoju” »