Archives for Styczeń2018


Znacznie wyższy akcent kładziony na kreatywne podchodzenie do przedszkolaków.

Obecnie w pedagogice położony jest akcent na to, aby w sposób kreatywny podchodzić już do najmłodszych uczniów, gdyż wskazuje się, iż tym sposobem da się oddziaływać na ich wszechstronny rozwój. Kreatywność to dzisiaj coś fundamentalnego i nauczyciele muszą wiedzieć, w jaki sposób wyzwolić ją w dzieciach, tym bardziej wówczas, gdy można je jeszcze uformować.

Continue reading “Znacznie wyższy akcent kładziony na kreatywne podchodzenie do przedszkolaków.” »

Znak dzisiejszych czasów to z pewnością promocje w sklepach. Są już tak oczywiste, że o nich nie myślimy. A powinniśmy

Są wszędzie i dość powszechne, trudno sobie wyobrazić bez nich teraźniejszy handel. Promocje w sklepach są znane dla wszystkich, a wielu z nas korzysta z nich regularnie. Niektórzy nawet nastawiają się specjalnie, że jak idą na zakupy, to muszą coś zakupić w promocji. Korzystnie jednakże wiedzieć, iż promocje to także druga strona medalu, dlatego warto robić zakupy rozsądnie.

Continue reading “Znak dzisiejszych czasów to z pewnością promocje w sklepach. Są już tak oczywiste, że o nich nie myślimy. A powinniśmy” »

Placyk z zabawkami kraina z bajek, gdzie dziecko bardzo chętnie może rozwinąć swoje umiejętności

Place zabaw są teraz kolorowymi i uroczymi miejscami, na jakich dzieci uwielbiają się bawić, a dorośli będą mogli w spokoju odpocząć na ławce. Ogrodzony i zielony od trawy, w ważniejszych miejscach wyłożony tartanową nawierzchnią taki placyk będzie dawał możliwość zabawy bez niebezpieczeństwa poważnych otarć czy złamań.

Continue reading “Placyk z zabawkami kraina z bajek, gdzie dziecko bardzo chętnie może rozwinąć swoje umiejętności” »

Zdrowe dziecko powinno radować się życiem, a my musimy zapewnić mu jak największą ilość możliwości zabawy i rozwoju

I w końcu ten czas, gdy nasz maluszek staje się bardziej samodzielny. No tak, zaczyna się od czworakowania, wstawania, a następnie już od pierwszych kroków i pierwszych upadków. To niezwykle istotny moment dla każdego dziecka, który powinien zjawić się spontanicznie i naturalnie. Jednakże, dla poznającego świat dziecka dobre by było jeszcze coś, co wzbogaci te chwile, coś jak pojazd, dzięki któremu szybciej jest w stanie poznawać świat i czuć jednocześnie jeszcze większą radość. Najlepsze do tego celu są jeździki i autka dla dziecka.

Continue reading “Zdrowe dziecko powinno radować się życiem, a my musimy zapewnić mu jak największą ilość możliwości zabawy i rozwoju” »