Archives for Styczeń2019


Niejedno maleństwo ma swojego uwielbianego misia, z którym nie rozstaje się nawet na minutę i uwielbia go bezgranicznie

Każde maleństwo ma taki czas w swym życiu, kiedy wybiera sobie pluszaka i staje się on jego największym przyjacielem.
Z pewnością każdy z nas potrafi sobie przypomnieć swego ukochanego misia z czasów dzieciństwa.

Continue reading “Niejedno maleństwo ma swojego uwielbianego misia, z którym nie rozstaje się nawet na minutę i uwielbia go bezgranicznie” »

Całość w jednym punkcie – czyli co proponuje nam hurtownia wielobranżowa?

Wielokrotnie robiąc zakupy w Internecie, co dzisiaj jest coraz częstsze, pragnęlibyśmy kupić sporo rzeczy w jednym punkcie. Jest to nie wyłącznie bardziej komfortowe, co też oszczędne – za przesyłkę płacimy tylko jeden raz, a nie kilka. Jakie rzeczy możemy znaleźć w sklepach wielobranżowych?

Continue reading “Całość w jednym punkcie – czyli co proponuje nam hurtownia wielobranżowa?” »

Współczesne gry to przede wszystkim gry komputerowe oraz planszowe.

W gry grają prawie wszyscy, mali oraz dorośli. Prawdziwy geek, czyli pasjonat, potrafi wybrać gry najmocniejsze iloraz najciekawsze, a na rynku jest ich niewątpliwie wiele i co jakiś czas ukazują się lepsze. Aby dobrze posegregować gry, trzeba zwrócić uwagę bardzo wiele okoliczności. Funkcjonują przykładowo gry typowo fizyczne, chociażby piłka nożna, czy umysłowe, jak szachy, a ponadto hazardowy, jak ruletka. Można także powiedzieć, że wiele gier spaja dwie, albo nawet wszystkie te grupy. A główną zasadą, która łączy gry to to, iż się w nich walczy, i one jedne ćwiczą w przyzwoitej rywalizacji.

Continue reading “Współczesne gry to przede wszystkim gry komputerowe oraz planszowe.” »

Pomysły na zabawy z potomkami w mieszkaniu

Uwięziona z latoroślą w mieszkaniu z powodu złej aury, grypy albo banalnego kaszlu? Znasz to świetnie i już drżysz na samą myśl o przymusowych dwutygodniowych wakacjach (w domu), prawda?
Czas zimowo – jesienny to jeden z tych, gdy chcąc nie chcąc musimy zegnać nieco więcej czasu w mieszkaniu aniżeli latem.

Continue reading “Pomysły na zabawy z potomkami w mieszkaniu” »