Archives for Luty2019


Rola rodziców w świecie dziecka jest bardzo duża, zwłaszcza kiedy jest małe. Jak ułatwić sobie codzienność? Gdzie robić zakupy?

Maluchy to specyficzne grono konsumentów. Wbrew pozorom posiadają również swoje oczekiwania, wobec których często trudno jest sprostać. Sklepy z zabawkami niemal obcinają ceny, żeby stworzyć produkt, który przykuje uwagę najmłodszych. Continue reading “Rola rodziców w świecie dziecka jest bardzo duża, zwłaszcza kiedy jest małe. Jak ułatwić sobie codzienność? Gdzie robić zakupy?” »

Szkoła angielskiego we Wrocławiu – gwarancja regularnych zajęć i doświadczonej kadry

Jak wiemy umiejętność władanie językiem angielskim jest w dzisiejszych czasach szczególnie ważna. Pragnąc skutecznie porozumiewać się zarówno w pracy, jak również w życiu prywatnym niewątpliwie warto znać język obcy, ponieważ jak się okazuje, wielu naszych kolegów z pracy lub znajomych pochodzi z krajów anglojęzycznych. Bardzo dobrym sposobem na poprawę poziomu języka angielskiego jest skorzystanie z oferty Wrocławskiej szkoły, która zapewnia regularne zajęcia w przyjemnej atmosferze.

Continue reading “Szkoła angielskiego we Wrocławiu – gwarancja regularnych zajęć i doświadczonej kadry” »

Jak zmotywować dzieci do nauki? Czy szkolny program zajęć jest wystarczający?

Z całą pewnością najbardziej interesującą formą nauki dla dzieci jest przyswajanie wiedzy w czasie zabawy. Jak zaobserwowano nasze pociechy najszybciej mogą zapamiętać wszelkiego rodzaju informacje, wtedy gdy są one interesująco zobrazowane. Każdy rodzic, który pragnie zachęcić swoje dziecko do nauki musi zapewnić mu atrakcje, w postaci wizyty w muzeach lub centrach nauki, gdzie przeprowadzane są ciekawe doświadczenia, które łatwo rozbudzają zainteresowanie młodszych, jak także starszych dzieci.

Continue reading “Jak zmotywować dzieci do nauki? Czy szkolny program zajęć jest wystarczający?” »

Bestseller „Nieśmiertelni” czyli dobra książka gwarantem dobrego dnia

Każdy z nas potrzebuje w czasie dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią codzienności, dlatego też specjaliści zajmujący się zdrowym trybem życia alarmują, aby nie zapominać o codziennej dawce czegoś, co sprawia nam przyjemność. Odpowiednia dawka relaksu zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na długie lata. Warto o tym pamiętać codziennie i przeznaczać dziennie co najmniej pół godziny wyłącznie sobie.

Continue reading “Bestseller „Nieśmiertelni” czyli dobra książka gwarantem dobrego dnia” »