Archives for Kwiecień2019


Czapka dla bobasa – czym okryć głowę malutkiego dziecka?

Czapka, kapelusik lub chusta – to nakrycia głowy, jakie zwykle wybieramy dla niemowlaczka. Ale czy z pewnością wiemy, kiedy jakie okrycie główki zakładać? I na co zwracać uwagę w czasie zakupów, by znakomicie je dopasować? Przeczytaj, kiedy czapeczka jest konieczna, a kiedy możemy jej maluszkowi nie wkładać.
Gdy skonfrontujesz wymiary główki dzidziusia z rozmiarem całego jego ciała, niechybnie zauważysz, że jest ona nieproporcjonalnie duża.

Continue reading “Czapka dla bobasa – czym okryć głowę malutkiego dziecka?” »

Jak przetrwać zimę? Co nam może w tym pomóc? Jakie metody są najlepsze?

Jak mamy zimę za oknem, to można sobie trochę polepszyć humor, kiedy w domu mamy w pobliżu różnorodne niezbędne rzeczy. O czym mowa? Wiadomo, że o tym, co kojarzy się z ciepłem, czyli kocyk, poduszka i coś miłego rozgrzewającego do picia.

Continue reading “Jak przetrwać zimę? Co nam może w tym pomóc? Jakie metody są najlepsze?” »

Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami

W ostatnich latach ekrany led uzyskały bardzo dużą popularność. Tyczy to zarówno sfery zakupu sprzętu RTV, który ma zostać używany w mieszkaniu, jak i ogromnych ekranów transmisyjnych, które wykorzystywane są przy okazji różnych imprez kulturalnych i masowych, jak też w reklamie. Mimo to nadal zdarza się, że klienci mają wątpliwości, czy ekran led naprawdę sprawdzi się najlepiej i nie mają pewności, czy zdecydować się na kupno.

Continue reading “Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami” »

Ubrannie do chrztu – gdzie najtaniej kupić?

Chrzest to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Choć rzecz jasna powinno się podkreślić, iż jest to przede wszystkim istotny dzień w życiu dziecka. Ale nie da się ukryć, iż sam bohater tego dnia najczęściej nie jest jeszcze zbyt świadomy tego, co się dzieje i nie przeżywa tych wydarzeń zbyt mocno. Z kolei rodzice wręcz odwrotnie. Oni pragną, ażeby wszystko było idealnie. Żyją w stresie, chcą wszystko dopiąć jak najlepiej. Od potraw, poczęstunku, przez ubrania aż po własny wygląd|Chrzest to włączenie do kościoła małego dziecka.

Continue reading “Ubrannie do chrztu – gdzie najtaniej kupić?” »