Archives for Kwiecień2019


Czapka dla bobasa – czym okryć głowę malutkiego dziecka?

Czapka, kapelusik lub chusta – to nakrycia głowy, jakie zwykle wybieramy dla niemowlaczka. Ale czy z pewnością wiemy, kiedy jakie okrycie główki zakładać? I na co zwracać uwagę w czasie zakupów, by znakomicie je dopasować? Przeczytaj, kiedy czapeczka jest konieczna, a kiedy możemy jej maluszkowi nie wkładać.
Gdy skonfrontujesz wymiary główki dzidziusia z rozmiarem całego jego ciała, niechybnie zauważysz, że jest ona nieproporcjonalnie duża.

Continue reading “Czapka dla bobasa – czym okryć głowę malutkiego dziecka?” »

Jak przetrwać zimę? Co nam może w tym pomóc? Jakie metody są najlepsze?

Jak mamy zimę za oknem, to można sobie trochę polepszyć humor, kiedy w domu mamy w pobliżu różnorodne niezbędne rzeczy. O czym mowa? Wiadomo, że o tym, co kojarzy się z ciepłem, czyli kocyk, poduszka i coś miłego rozgrzewającego do picia.

Continue reading “Jak przetrwać zimę? Co nam może w tym pomóc? Jakie metody są najlepsze?” »

Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami

W ostatnich latach ekrany led uzyskały bardzo dużą popularność. Tyczy to zarówno sfery zakupu sprzętu RTV, który ma zostać używany w mieszkaniu, jak i ogromnych ekranów transmisyjnych, które wykorzystywane są przy okazji różnych imprez kulturalnych i masowych, jak też w reklamie. Mimo to nadal zdarza się, że klienci mają wątpliwości, czy ekran led naprawdę sprawdzi się najlepiej i nie mają pewności, czy zdecydować się na kupno.

Continue reading “Gdy wahasz się, czy ekran led okaże się dla ciebie optymalny, zapoznaj się z jego walorami” »

Co ciekawego się może kryć w grach bitewnych

Ciekawe planszówki to bez wątpienia wspaniały pomysł, żeby znakomicie spędzić czas z przyjaciółmi. Nie tylko potrafią zapewnić rozrywkę na wiele godzin, lecz również często są bardzo rozwojowe – przykładowo bardzo wspaniale rozwijają myślenie strategiczne oraz logiczne, a zabawa potrafi być bardzo wciągająca. Nie bez przyczyny obecnie rozgrywane są nawet turnieje w niektóre popularne planszówki strategiczne.

Continue reading “Co ciekawego się może kryć w grach bitewnych” »