Archives for Listopad2019


Ubranka przeznaczone dla nowiutko narodzonych dzieciaków – a wiąc, w co po ubierać noworodka

Nie masz pojęcia, w jakie rzeczy ubrać noworodka? Rozmyślasz nad tym, jakimi rzeczami różnią się śpioszki od takich rzeczy jak pajacyków, albo choćby nawet body? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W tym artykule wyjaśnimy Tobie, jakie są tych ciuchów różnice!
Wielu „nowo powstałych” rodziców nie bywa przygotowanych pod względem ubrań dla nowo narodzonego dziecka z pojedynczej, łatwej przyczyny – nie wiedzą, co mają kupić.

Continue reading “Ubranka przeznaczone dla nowiutko narodzonych dzieciaków – a wiąc, w co po ubierać noworodka” »

Jak zaskoczyć swoich gości? Czy pokaz iluzji to dobry pomysł?

Kiedy organizujemy przyjęcie chcemy, aby nasi goście zostali zachwyceni. W tym celu czynimy różnorakie rzeczy, najbardziej popularne zaś raczej nie zaskoczą, ale powodują, iż możemy poczuć się miło podczas tak spędzanego czasu.

Continue reading “Jak zaskoczyć swoich gości? Czy pokaz iluzji to dobry pomysł?” »

Jak zdobyć dobrą profesję?

Bieżąca sytuacja na rynku pracy jest przerażająca. Jak sami widzimy, niezmiernie ciężko jest dzisiaj dostać stałą posadę. Wielkie zakłady, które wcześniej dawały pracę setkom ludzi, dzisiaj nie przyjmują już kolejnych ludzi.

Continue reading “Jak zdobyć dobrą profesję?” »

Macierzyństwo w XXI-wiecznym wydaniu, czyli w jaki sposób łatwy dostęp do internetu zrewolucjonizował nasze poglądy na temat rodzicielstwa

O odpowiedzialnym ojcostwie bądź macierzyństwie słychać dzisiaj dosyć często. Dużo mówi się też o prawach dziecka, a wszystkie przejawy agresji wobec niepełnoletnich są należycie piętnowane. W taki sposób ojcostwo, czy szerzej rodzicielstwo, staje się ogromnym wyzwaniem. Ci najbardziej przewrażliwieni opiekunowie już na kilka miesięcy przed urodzinami syna zaczynają się interesować zagadnieniami związanymi z szeroko pojętym wychowaniem.

Continue reading “Macierzyństwo w XXI-wiecznym wydaniu, czyli w jaki sposób łatwy dostęp do internetu zrewolucjonizował nasze poglądy na temat rodzicielstwa” »