Archives for Luty2020


O czym należy w pierwszej kolejności pamiętać, jeżeli pragnie się w pełni korzystać z możliwości swojego komputera?

Użytkowanie komputera nie jest już obecnie niczym szczególnym. W wielu rodzinach każda osoba ma swój sprzęt, dzięki czemu zyskał on wymiar osobisty.

Continue reading “O czym należy w pierwszej kolejności pamiętać, jeżeli pragnie się w pełni korzystać z możliwości swojego komputera?” »

Nowe dzieło Samsunga – ciekawe rozwiązania oraz prosty dostęp do aplikacji

Najnowsze urządzenie firmy Samsung, to atrakcja na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki zaawansowanej technologii znakomicie sprawdza się przy standardowym użytkowaniu. Sprzęt błyskawicznie i płynnie reaguje na każdą komendę. Interesujący jest tutaj wyświetlacz, który posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Perfekcyjna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala dokładnie zobaczyć każdy detal, w szczególności w czasie przeglądania witryn internetowych.

Continue reading “Nowe dzieło Samsunga – ciekawe rozwiązania oraz prosty dostęp do aplikacji” »

Współczesne technologie warte wdrożenia w firmie. Dobre porady od naszej redakcji

Zdolność do efektywnej komunikacji w firmie to po wielokroć priorytet w układaniu harmonogramu prac. W dzisiejszych dużych, nadzwyczaj rozrosłych korporacjach kluczem do sukcesu wydaje się być zaaranżowanie odpowiednio kanału komunikacyjnego.

Continue reading “Współczesne technologie warte wdrożenia w firmie. Dobre porady od naszej redakcji” »

Umeblowanie pomieszczenia dla maluszka nie musi być problemem

Jako rodzic na pewno rozważasz jak wygodnie i przyjemnie zaaranżować pokój dziecka. To zadanie może sprawić dużo trudności nawet najwspanialszym architektom wnętrz. Dlatego, projektując przestrzeń dla najmłodszego,należy pamiętać o paru ważnych rzeczach. Dobieraj zawsze przyjemne,pastelowe odcienie. Przygaszone fiolety i szarości bardziej pasują do pokoju rodziców niż do pomieszczenia, w którym dziecko powinien się dobrze bawić.

Continue reading “Umeblowanie pomieszczenia dla maluszka nie musi być problemem” »