Archives for akcesoria


Rewelacyjnie dopracowana oferta zabawek

Małe i duże dziewczynki chcą być zadziwiane kreatywnością producenta. Marka od lat tworząca wyjątkowe zabawki dla dzieci postanowiła udoskonalić nieco swoje koncepcje.

Continue reading “Rewelacyjnie dopracowana oferta zabawek” »

Jak dobrać akcesoria do pokoju nastolatka?

Każdy człowiek w wieku nastoletnim chce żyć jako indywidualny byt. Stara się znaleźć siebie i je wyrażać pod wszystkimi kwestiami. Młodzież pragnie móc wyrażenia siebie przez liczne pryzmaty. Najczęściej młodzież chce podkreślić własną indywidualność przez to, co nosi. Wybiera ciuchy, które podkreślają jego osobowość i to, czym się interesuje.

Continue reading “Jak dobrać akcesoria do pokoju nastolatka?” »

Jazda samochodem z bobasem

Rodzice małego dziecka zazwyczaj obawiają się pierwszych podróży z pociechą. Szczególnie jeśli mają mieć miejsce zimową porą, np. w czasie rodzinnych wyjazdów bożonarodzeniowych. Jeśli wahamy się czy ze względu na maleństwo nie zostać w domu, podpowiadamy: o ile dziecko jest zdrowe – jedźmy! Oderwijmy się od dnia codziennego. Poczujemy się szczęśliwsi, a nasza Kruszynka razem z nami.

Continue reading “Jazda samochodem z bobasem” »

Które ubrania koniecznie warto jest kupić,

Które ubrania przede wszystkim należy wybrać, jeżeli oczekuje się przyjścia na świat kolejnego dziecka, żeby wyprawka była faktycznie wystarczająca?

Continue reading “Które ubrania koniecznie warto jest kupić,” »