Bardzo miłym uczuciem jest wykonanie jakiegoś przedmiotu własnymi rękoma, zwłaszcza jeśli pragniemy tę rzecz dać komuś w podarku


Zrobione osobiście prezenty wydają się być niezwykle miłe. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wszystko można kupić w supermarkecie albo w sieci.

Jeśli otrzymamy prezent, w który bliski nam człowiek włożył miłość i czas, jest nam bardzo miło i bardziej przywiązujemy się do prezentu.
Bardzo przyjemnym prezentem dla żony są szkatułki drewniane. Jeśli syn albo mąż własnoręcznie ją pomaluje albo udekoruje (przykładowo koralikami) – tym milej będzie trzymać w niej cenne drobiazgi lub kolczyki i pierścionki.

Ta niezła witryna (https://www.stylowy-mebel.pl/) również publikuje ciekawe informacje na opisywany tu temat. Jeśli więc Cię on ciekawi – nie ociągaj się i sprawdź to!

Technika decoupage bazuje właśnie na naklejaniu do różnego typu przedmiotów innych elementów. Dzięki takiej ozdobie pudełko decoupage, które dostaniemy, będzie unikatowe – szkatułki drewniane do ozdabiania. Będziemy mogły poszczycić się przyjaciółką, jak wraz z dziećmi i mężem dbamy o międzyludzkie stosunki, obdarowując się samodzielnie wykonanymi drobiazgami.

drewno

Autor: Tim Parkinson
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach prędkiego konsumpcjonizmu warto od czasu do czasu spowolnić, aby stworzyć coś samodzielnie.

Skoro masz pewność, że opisywany temat okazał się dla Ciebie interesujący, to zobacz, że też praktyczna witryna (https://www.detailing-centrum.pl/category/ValetPRO-213139?) ma równie ważne informacje – kliknij tu.

Jeżeli chcemy choć trochę ułatwić sobie życie i partię potrzebnych tworzyw nabyć, warto odwiedzić sklep decoupage – sklep Sosenka decoupage, gdzie możemy znaleźć choćby pędzle albo drewniane elementy potrzebne do zrobienia pudełka.

Wyrób, który wówczas zobaczymy, będzie o wiele bliższy naszemu sercu, ponieważ włożyliśmy pracę w jego stworzenie. Należy otaczać się takimi przedmiotami, ponieważ są one wyjątkowe oraz rzadkie. W przyszłości to właśnie takie przedmioty będziemy przywoływać ze wzruszeniem.
Social tagging:

Comments are closed.