Archives for bateria


Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional oraz akcesoria marki GoPro

Firma DJI jakiś okres temu zaprezentowała najnowszy produkt – dron Phantom 3 Professional, który rychło wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Towar ten cechuje się wysoką jakością nagrywania filmów, ma możność robienia fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w znakomitej jakości ULTRA HD – 4K. Obiektyw posiada aż 9 fragmentów, jakie gwarantują wielki kąt nagrywania, znakomitą jakość obrazu oraz małą wagę kamery.

Continue reading “Nowomodny sprzęt DJI Phantom 3 Professional oraz akcesoria marki GoPro” »

Dlaczego warto reperować zniszczony albo zepsuty sprzęt, w tym również ten elektryczny

Żyjemy w epoce, kiedy mnóstwo przedmiotów jest, by tak powiedzieć, jednorazowych. Jeżeli zepsuje się pięcioletnia zamrażarka, to nieczęsto zastanawiamy się nad sensownością jej naprawy. Wszystko dlatego, że części zamienne są dość drogie, a w sklepach aż roi się od nowoczesnych oraz energooszczędnych maszyn. Nie trzeba również martwić się o transport kupionego towaru, ponieważ w odległości czterdziestu kilometrów bywa on zazwyczaj bezpłatny, a nawet niekiedy z nieodpłatną usługą wniesienia do domu.

Continue reading “Dlaczego warto reperować zniszczony albo zepsuty sprzęt, w tym również ten elektryczny” »

Jakie telefony są wyśmienite?

Smartfony są niewątpliwie godne zainteresowania – niby nie są najzupełniej pozbawione minusów, lecz jakby nie patrzeć charakteryzują się dużo bardziej znaczącą liczbą atutów. Sprawiły, że w sumie telefonia komórkowa znacząco się zmieniła – dokładnie to samo zrobiła z całym naszym życiem! Zatem jak najbardziej takie sprzęty jak m.in. samsung galaxy pocket są kapitalne. Niby może się wydawać, iż w ostatnim czasie coraz mniej dobrych telefonów na rynku, ale w zasadzie trudno się z tym zgodzić.

Continue reading “Jakie telefony są wyśmienite?” »