Archives for ceny


Piractwo to coś nagannego

GryGier jest tak sporo, że wymienienie wszystkich jest niemożliwe – zwykła syzyfowa praca, pewnie każdy nieco bardziej zaznajomiony ze światem gier bardzo dobrze wie o co się rozchodzi.

Continue reading “Piractwo to coś nagannego” »

Co ciekawego się może kryć w grach bitewnych

Ciekawe planszówki to bez wątpienia wspaniały pomysł, żeby znakomicie spędzić czas z przyjaciółmi. Nie tylko potrafią zapewnić rozrywkę na wiele godzin, lecz również często są bardzo rozwojowe – przykładowo bardzo wspaniale rozwijają myślenie strategiczne oraz logiczne, a zabawa potrafi być bardzo wciągająca. Nie bez przyczyny obecnie rozgrywane są nawet turnieje w niektóre popularne planszówki strategiczne.

Continue reading “Co ciekawego się może kryć w grach bitewnych” »

Producenci wychodzą z propozycjami do klientów z nowymi grami

Dostarczane dziś przez producenta gry na PS Move zaskakują funkcjonalnością i tematycznym zróżnicowaniem. Warto zwracać uwagę na ciekawe możliwości dostępnych na rynku gier, by wybierać dla siebie to, co perfekcyjne. Rewelacyjnie przygotowane gry robią wrażenie na użytkownikach, którzy pragną wybierać dla siebie najlepsze opcje. Możliwości do wyboru jest wiele, dlatego nie bez znaczenia jest dokładna analiza potrzeb oraz wymagań użytkowników, aby dawać im znakomite oferty.

Continue reading “Producenci wychodzą z propozycjami do klientów z nowymi grami” »