Mała porcja informacji na temat konsoli Xbox One i kompatybilnych gier


Co kilka lat w sprzedaży ukazują się kolejne modele konsol, które mogą dać jeszcze większe możliwości dla wielbicieli gier, jacy chcieliby pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi procesorami graficznymi i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda nowa odsłona będzie jeszcze bardziej mocna i wydajna. Będzie to także dotyczyć najnowszego dziecka Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. Urządzenie to w założeniach stać się miało przebojem, jednak z czasem okazało się, że sporo z zapowiadanych nowinek nie ujrzy w nim światła dziennego.

zestaw Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale to, co jest w zupełności wystarczy do tego, żeby stwierdzić, że obecnie konsola ta stała się najmocniejsza ze wszystkich dostępnych w sprzedaży. Dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach, z najnowszą wersją kinecta jest bardzo kuszącym wyborem dla wszystkich graczy. Używa formatu blue-ray, tak więc nie powinno już być problemów ze zmianami płytek przy większych grach, a najnowsza wersja znanego wszystkim systemu windows zapewni wygodę użytkowania i sterowania pracą urządzenia.

Halo na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna największą zaletą takich konsol są gry, z rewelacyjną grafiką. Pomimo tego że urządzenie jest nowe, to może zaoferować najpopularniejsze produkcje dla każdego gracza. Miłośnicy strzelanek na pewno docenią gry fps xbox one, a wśród nich przeboje dostępne z tradycyjnych komputerów, a także gry akcji xbox one, z grafiką przypominającą filmowe produkcje. Dla wielbicieli sportu w sklepach dostępne są niejedne gry sportowe xbox one (więcej: gry typu FPS na Xbox One), a ich największą zaletą będzie też to, że można w nie grać wykorzystując najnowszą wersję kinecta. Jeszcze do niedawna medycy twierdzili, że długie siedzenie przy komputerze może mieć zły wpływ na zdrowie i kondycję, ale najnowsze dziecko firmy Microsoft zmienia to wszystko.

Przy niektórych grach można się naprawdę sporo zmęczyć, i pomimo że granie nie może zastępować codziennej aktywności sportowej, to na zimowy wieczór taka konsola idealnie będzie się nadawać. A w wolnych chwilach miłośnicy przygód i rozwiązywania zagadek mogą włączyć gry fabularne xbox one i na długie godziny usiądą przy telewizyjnym ekranie. Różnorodność rodzajów gier na ten model konsoli jest tak ogromna, że każdy bez wyjątku z graczy na pewno wybierze coś dla siebie – przykładowo: gry fabularne na Xbox One.
Social tagging: > > > > > >

Comments are closed.