Co wartościowego dać na trzydzieste urodziny?


Oczywiście po ukończeniu trzydziestki człowiek w dalszym ciągu jest młodą osobą, lecz trudno mówić już tutaj o błogiej młodości. Jeśli ktoś mimo wejścia w trzydziestkę w dalszym ciągu nie dał rady się ustatkować, ciężko mówić o normalności. Trzydzieste urodziny to także pewnie doskonała okazja do zabawy w gronie znajomych… Zatem: jeżeli znajomy zaprosi nas na swoje urodziny, co moglibyśmy zakupić? Ciężko jednoznacznie powiedzieć, w końcu no co jak co, ale to autor owego tekstu zna najlepiej swojego przyjaciela. Poza tym, to również zależy od płci i masy pozostałych czynników. Zatem: co zakupić dla koleżanki? W końcu kobiety mają pierwszeństwo, zatem należałoby rozpocząć od nich przygodę z lekturą tego artykułu. To zapewne oczywiste.

prezent na 30

Źródło: christmasstockimages.com

Niemalże wszystkie panie kochają fajne buty: istnieją zawodniczki, które mają dziesiątki par obuwia! No cóż, panie są wspaniałe, akurat bez nich świat byłby dużo gorszy. Zapamiętajmy, że nie ma sensu iść do sklepu z butami i zakupić powiedzmy adidasy. Bardziej wskazanym wyjściem jest to by sprezentować jubilatce jakiś bon. (ciąg dalszy tego zagadnienia- http://www.semi-art.com)Zatem będzie miała okazję wykorzystać sprezentowany kupon na to obuwie, które naprawdę przypadło jej do gustu! Trzeba również napisać, że miły prezent na 30 to przykładowo kosmetyk.

Uwaga – bez śmieszkowania, zatem całkowicie odpadają środki na zmarszczki! Jakiś czas temu kobieta, która bardzo lubi łakocie dostała od kolegi niezwykłe smakołyki – belgijskie. Belgia to taki kraj, który słynie z produkcji przepysznych czekoladek, zatem (odwiedź serwis-wejdź… to łącze) jeśli zakupimy nawet obojętnie które słodycze, tak czy siak 30-latka będzie bardzo zadowolona. Przy założeniu, że jest fanką smakołyków. A wbrew pozorom to nie wszyscy ludzie na tym świecie oddaliby praktycznie swoje życie za coś słodkiego. Pewnie są w mniejszości, ale zachowajmy rozwagę.Facetom można sprezentować lepszą whisky – któż nie lubi co jakiś okres czasu wypić przykładowo whisky ze Szkocji? Sami bardzo dobrze zapewne znamy faceta, która zaprosił nas na własne urodziny, a więc nie powinniśmy mieć kłopotu z tym by dowiedzieć się czy lubi alkohol. A może jest abstynentem? Sprawdźmy to!

Social tagging:

Comments are closed.