Archives for dzieci


Dla wielu to najistotniejszy dzień w życiu – pierwsza komunia święta. Co dla nas oznacza?

W końcu nadchodzi ten długo wyczekiwany dzień – pierwsza komunia święta. Dla każdego dzieckajest to niezwykle ważne wydarzenie. Chłopcy wyglądają dostojnie, choć są jeszcze mali i zazwyczaj nie ubierają tak odświętnych ubrań, a dziewczynki ubierają się w pięknie suknie komunijne. Po pięknej uroczystości jest czas na najważniejszą dla każdego dziecka uroczystość – spotkanie w gronie rodzinnym i cieszenie się z prezentów.

Continue reading “Dla wielu to najistotniejszy dzień w życiu – pierwsza komunia święta. Co dla nas oznacza?” »

Rozrywki dla maluchów – jakie rozwiązania ma się współcześnie do wyboru i czemu warto z nich korzystać?

Dzieci mają bardzo chłonne umysły, więc z pewnością dobrze jest ten fakt wykorzystać oraz postarać się jak najbardziej efektywnie wspierać ich rozwój. Na szczęście, współcześnie świat obfituje w dużo atrakcyjnych rozwiązań, jak na przykład nowoczesne zabawki edukacyjne bądź zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.

Continue reading “Rozrywki dla maluchów – jakie rozwiązania ma się współcześnie do wyboru i czemu warto z nich korzystać?” »

Jakie witaminy potrzebne są naszym dzieciakom

Świeżo urodzony niemowlak potrzebuje dużej liczby cennych elementów odżywczych.

Continue reading “Jakie witaminy potrzebne są naszym dzieciakom” »

Dowiadujemy się jakie przedszkole będzie najlepsze dla naszego dziecka?

Wiele polskich rodzin właśnie przeżyło bardzo trudny okres. Wrzesień to czas, kiedy nie tylko starszaki powracają do szkół. To także ważny moment w rozwoju maluchów, które po raz pierwszy pójdą do przedszkola.

Continue reading “Dowiadujemy się jakie przedszkole będzie najlepsze dla naszego dziecka?” »