Archives for dzieci


Sprawmy własnemu maluchowi miłą zabawkę!

Trzeba zapewnić własnym dzieciom życie. Jeśli ktoś nie miał na nieszczęście miłego dzieciństwa pewnie w dorosłości także nie będzie mu wspaniale.

Continue reading “Sprawmy własnemu maluchowi miłą zabawkę!” »

Wspaniały wypoczynek dla dziecka

Kiedy okazuje się, że mamy jedynie kilkanaście dni urlopu a nasze dzieci mają cały lipiec i sierpień wolnego zaczynamy rozmyślać, co zrobić, żeby dzieciakom się nie nudziły.

Continue reading “Wspaniały wypoczynek dla dziecka” »

Place zabaw dla dzieciaków niewątpliwie powinny być między innymi zupełnie bezpieczne

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach na nasze dzieci czeka o wiele więcej zagrożeń niż jeszcze parę lat temu. Dzisiaj praktycznie żaden rodzic nie wyobraża sobie aby zostawić swoje dziecko bez opieki – tymczasem jeszcze kilkanaście lat temu to my sami wychodziliśmy na dwór z innymi dziećmi i bawiliśmy się w różnych miejscach, w których niejednokrotnie było bardzo niebezpiecznie. Teraz jednak czasy się trochę zmieniły, dlatego na pewno powinieneś wielką uwagę zwracać na to, gdzie bawią się Twoje dzieci. Okazuje się, że nawet klasyczny plac zabaw może nieść za sobą pewne niebezpieczeństwa – dlatego powinieneś zawsze skrupulatnie sprawdzać stan placu zabaw, na którym bawią się Twoje pociechy.

Continue reading “Place zabaw dla dzieciaków niewątpliwie powinny być między innymi zupełnie bezpieczne” »

Zabawki z drewna znów coraz częściej nabywane są się na naszym rynku

Mimo że dzień dziecka już minął, ale każdy rodziciel znajdzie sposobność, aby czymś cudnym obdarować naszych najmłodszych. Wielość i jakość zabawek oferowanych na naszym rynku może każdego tatę i mamę przyprawić o zawrót głowy.

Continue reading “Zabawki z drewna znów coraz częściej nabywane są się na naszym rynku” »