Archives for dziewczynki


Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był istotnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające problemy z wyborem sukienek komunijnych?

Nie da się ukryć, że niemalże dla każdego dziecka wychowywanego w wierze katolickiej dzień pierwszej Komunii Świętej niewątpliwie jest jednym z istotniejszych dniu w całym życiu. Jeżeli Twoje dziecko właśnie przygotowuje się do pierwszej Komunii, wtedy na pewno także to przeżywasz. Tymczasem warto sobie uzmysłowić, że dzień pierwszej Komunii to nie tylko ważne wydarzenie w życiu tego małego dziecka, ale również gorączkowe przygotowania na kilka miesięcy przed. Jednym z najbardziej komentowanych pytań jest zwykle bez wątpienia to, w jakich sukniach wystąpią dziewczynki.

Continue reading “Jak spowodować, żeby dzień pierwszej Komunii Świętej był istotnym dniem w życiu dziewczynki? Jak rozwiązać nieustające problemy z wyborem sukienek komunijnych?” »

Bal przebierańców to ważne przeżycie dla dziecka

Dzieci kochają się przebierać, udawać kogoś innego, kochają momenty jeśli mogą wcielić się w własnych ulubionych bohaterów z bajek i odgrywać przygody, które oni przeżyli. Przez to właśnie tak sporo zadowolenia powoduje im uczestniczenie w baliku oraz tak niesamowicie zależy im na dobrym wyborze swojego stroju.

Continue reading “Bal przebierańców to ważne przeżycie dla dziecka” »

Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne

Chociaż dzisiejsze realia są zgoła inne, niż te sprzed przykładowo 20 lat, to jednakowoż ciężko nie dostrzec, że akurat w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, nigdy nie podlegają zmianie. Czyli – lalki są w dalszym ciągu mega modne, większość dziewczynek bardzo lubi bawić się własnymi lalkami.

Continue reading “Śliczne lalki w dalszym ciągu są bardzo modne” »