Archives for edukacja


Jak skutecznie i przyjemnie edukować 6-latka?

Sześcioletni chłopiec to nadal jeszcze małe dziecko – i fajnie, na dorosłe życie przyjdzie odpowiedni czas. Jednakowoż ten wiek tak jakby jest już takim czasem, w którym to jego rodzice podejmują wielce ważne decyzje, które potem będą miały niebagatelne znaczenie. Głównie chodzi o naukę, zwiększanie jego zdolności intelektualnych.

Continue reading “Jak skutecznie i przyjemnie edukować 6-latka?” »

Jakie przedszkole dzisiaj warto dopasować dla naszych dzieciaków?

Powszechnie wiadomo, że edukacja to niebywale istotna cześć naszego życia. Z doświadczenia bowiem wiemy, że to jak potoczy się nasza ścieżka szkolna od najmłodszych lat w szeregu przypadków determinuje naszą przyszłość. W związku z takim stanem rzeczy czynimy z naszej strony wszelakie wysiłki, aby nasze dzieci mogły rozwijać się w odpowiednich warunkach.

Continue reading “Jakie przedszkole dzisiaj warto dopasować dla naszych dzieciaków?” »

Jak wspomagać rozwój dziecka

Każdemu rodzicowi zależy na tym, aby dziecko czyniło postępy w rozwoju jak najlepiej. Uczymy dzieci pisania, czytania, liczb, orientowania się w świecie.

Continue reading “Jak wspomagać rozwój dziecka” »

Jaki podarunek najlepiej wybrać dla naszego malucha?

Maluchy kochają dostawać upominki i dopominają się ich przy każdej możliwej okazji. Nierzadko prośby przeradzają się w ataki histerii połączone z przedstawieniami w sklepach (szczególnie zabawkowych). Bezsprzecznie każdy z nas nie jeden raz doświadczył tego typu widoku w czasie zakupów. Na ogół kupując upominek maluchowi decydujemy się na zabawkę lub odzież, bowiem dzieci niesłychanie prędko wyrastają z ubrań i uwielbiają się bawić.

Continue reading “Jaki podarunek najlepiej wybrać dla naszego malucha?” »