Archives for gry


Co powinno się zaoferować latoroślom zamiast komputera i telewizora?

Jak wiadomo, wielogodzinne patrzenie w ekran TV bądź kompa nie sprzyja zdrowiu naszych dzieci. Doskonałą alternatywą na dżdżyste, jesienne dni mogą być trochę zapomniane już planszowe gry. Są one źródłem wspaniałej zabawy nie wyłącznie dla dzieci, ale również dla całych familii, lub osób dorosłych w trakcie wieczornych spotkań ze znajomymi. Gry tego rodzaju można nabyć w sklepie tradycyjnym czy w sieci.

Continue reading “Co powinno się zaoferować latoroślom zamiast komputera i telewizora?” »

W jakie gry online można zagrać

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle prędki, by można było pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie trzeba, prawda? Ale gdyby ten artykuł zobaczył laik sieciowy, napiszę: granie multiplayer to całkowicie nowe doświadczenie.

Continue reading “W jakie gry online można zagrać” »

Rozrywki dla maluchów – jakie rozwiązania ma się współcześnie do wyboru i czemu warto z nich korzystać?

Dzieci mają bardzo chłonne umysły, więc z pewnością dobrze jest ten fakt wykorzystać oraz postarać się jak najbardziej efektywnie wspierać ich rozwój. Na szczęście, współcześnie świat obfituje w dużo atrakcyjnych rozwiązań, jak na przykład nowoczesne zabawki edukacyjne bądź zajęcia dla dzieci w różnym wieku, o różnej tematyce.

Continue reading “Rozrywki dla maluchów – jakie rozwiązania ma się współcześnie do wyboru i czemu warto z nich korzystać?” »

Skuteczne czytanie po angielsku – praktyczne porady

Jest dużo sposobów, dzięki którym można podwyższyć skuteczność naszego czytania w języku angielskim. Poniżej znajdziecie najciekawsze z nich.
Zawsze miej przy sobie słownik polsko-angielski.

Continue reading “Skuteczne czytanie po angielsku – praktyczne porady” »