Jak oddać na opp 1 procent podatku


Za każdy 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, aby móc jak najlepiej wprowadzać w życie swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku podarować wybranej przez nas organizacji. zazwyczaj programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.

Pieniądze, Euro

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

każdego roku rozliczamy się z podatku i odkąd mamy możliwość przekazywać 1 procent podatku wybranej organizacji – w większości to robimy. Prócz tego, z roku na rok coraz większa liczba osób oddaje tych kilka groszy jakiejś fundacji.Okulary (http://www.rajsoczewek.pl/ray-ban-new-wayfarer)To dobry sposób, by pomóc, nie wymaga od nas w ogóle wysiłku, przecież pita wypełniamy niezależnie od wszystkiego. Organizacje pożytku publicznego muszą starać się wszelkimi sposobami o środki na działalność, prawie nigdy nie są dofinansowywane z budżetu państwa, a ich cele zawsze warto wspomóc.

istnieją osoby, które uznają, że nie warto się zajmować jednym procentem, bo to czasem dosłownie grosze. Nic bardziej błędnego. Nawet jeśli wydaje się nam, że tych kilka groszy nic nie zmieni – za każdy taki grosz składający się na 1% fundacje są ogromnie wdzięczne, dlatego, że jeśli osób które oddadzą im choćby złotówkę będzie kilka tysięcy – to już całkiem konkretne środki.

Nie czekaj! Namawiamy – kliknij (https://projektme.pl/nieruchomosci/dom/) w hiperłącze i baw się dobrze. Stworzyliśmy tam dla Ciebie dużo interesujących wpisów.

Nigdy zatem nie mówmy, że nie warto przekazywać jednego procenta organizacjom pożytku publicznego.

Wszyscy chcący oddać jeden procent znajdą szersze informacje w tym temacie – np. na portalu na ratunek dzieciom w chorobą nowotworową – naratunek.org bądź klikając – informacje.

Social tagging:

Comments are closed.