Każdy powód jest dobry aby sprawić przyjemność bliskim


Wszystkie powody są dobre aby sprawić przyjemność bliskim, np. w postaci upominku. Nie zawsze wiemy jakiego rodzaju prezent będzie odpowiedni do wieku obdarowywanego i niebanalnej okazji. Z myślą o potrzebujących weny przy doborze prezentu powstała wyszukiwarka

prezent

Źródło: morguefile.com
Od nawału okazji wymienionych w wyszukiwarce, zakręciło mi się w głowie. Oprócz corocznych świąt, urodzin i rocznic ślubu miałabym problem z przywołaniem innych pretekstów do obdarowywania. Autorzy, powodów tych przytoczyli około 35ciu. Poza okazją, rodzajem prezentu i kategorią serwis umożliwia zawężenie obszaru poszukiwań do określenia płci i przedziału wiekowego obdarowywanego.

Bardzo ciekawy jest dział ze śmiesznymi prezentami. Jest ich stanowczo niewiele w standardowych sklepach z prezentami. Wśród gadżetów „z klasą” znalazłam wymarzony prezent z okazji chrzcin dla siostrzenicy, w postaci srebrnej grzechotki na której jubiler (hiperłącze do strony) wygrawerował życzenia. Grzechotka wcale nie była droga, a zdjęcie na stronie nie jest w stanie oddać jej uroku.

Nawet jeśli doskonale radzisz sobie z wyborem prezentów zapraszam na stronkę chociażby po to, żeby poznać najnowsze trendy i pomysły.

Comments are closed.