Archives for komputer


Drukarka laserowa a może atramentowa? Poznaj ich najistotniejsze cechy, a nie będziesz mieć problemów z wyborem

Nie każdy ma zorientowanie w sprzętach komputerowych, więc nie zawsze podjęcie decyzji co do odpowiedniego urządzenia należy do najłatwiejszych zadań. Jeśli w takim razie zamierzasz zakup drukarki, lecz nie masz wiedzy, która pomogłaby ci w wyborze sprawnego narzędzia tego rodzaju oraz jednocześnie najlepszego producenta, jakim jest na przykład firma HP czy Brother, musisz poznać najważniejsze cechy drukarek laserowych i atramentowych, aby potem zdecydowanie dokonać zakupu.

Continue reading “Drukarka laserowa a może atramentowa? Poznaj ich najistotniejsze cechy, a nie będziesz mieć problemów z wyborem” »

rozrywka w na placu

Każde dziecko marzy o tym, ażeby posiadać swój domek. W dzisiejszych czasach marzenie z dzieciństwa jest możliwość wykonać wybierając go własnemu potomkowi. Drewniany domek dla dzieci to magiczne pomieszczenie, w którym dzieci mają szansę się bez trudu przebywać godzinami.

Continue reading “rozrywka w na placu” »

Działanie komputera i Internetu, czyli nie zawsze jest tak kolorowo jakbyśmy tego sobie życzyli

Obecnie naprawdę trudno wyobrazić sobie życie bez komputera oraz globalnej sieci komputerowej. Chyba każda osoba ma już komputer we własnym domu. Nie inaczej jest z dostępem do Internetu. W Internecie robimy zakupy, czytamy wiadomości, kontaktujemy się z przyjaciółmi. Nie zawsze jednak nasz komputer działa tak, jak powinien.

Continue reading “Działanie komputera i Internetu, czyli nie zawsze jest tak kolorowo jakbyśmy tego sobie życzyli” »

Awangardowe technologie w grach

Obecnie gry komputerowe stosują sporo innowacyjnych technologii, o jakich kilka lat temu nawet nie śniło się graczom. Zaowocowało to powstaniem wielu nowoczesnych kontrolerów do gier, niektóre z nich były nawet zaimplementowane w urządzeniach nowej generacji. Wyraźnym przykładem rozwoju tych urządzeń jest zastosowanie akcelerometru, który jest obecy w wielu telefonach komórkowych, a także w standardowych kontrolerach już w PlayStation 3. Akcelerometr jest urządzeniem, określającym położenie kontrolera w przestrzeni trójwymiarowej. Dodanie tego urządzenia do kontrolerów pozwoliło urozmaicić gry w element zręcznościowy.

Continue reading “Awangardowe technologie w grach” »