Archives for komputer


Jak kupić idealny komputer? Co zrobić, gdy się psuje lub praktycznie już nie działa?

Bardzo dużo ludzi nie wyobraża sobie życia bez laptopa. Najmłodsi korzystają z niego do grania, trochę starsi do kontaktu z przyjaciółmi, studenci do uczenia się oraz rozrywki, starsi do pracy i do załatwiania najróżniejszych spraw, np. zakupów albo płacenia rachunków.

Continue reading “Jak kupić idealny komputer? Co zrobić, gdy się psuje lub praktycznie już nie działa?” »

Trzeba robić test wydajności komputera online

Co ma szansę nas zaciekawić w związku z komputerem?

Jeśli często musimy korzystać z komputera, to musimy jak najwięcej powiedzieć na jego temat, a również na temat przeróżnych programów, które on nam udostępnia. Jedynie wówczas będziemy mieć świadomość jak sprawdzić prędkość jego pracy, a również będziemy posiadali pewność w jakim formacie powinniśmy oglądać filmy, tak aby mieć gwarancję, że obraz będzie spełniał nasze oczekiwania.

Continue reading “Trzeba robić test wydajności komputera online” »

Renesans popularnych planszówek w naszym opanowanym przez urządzenia elektronicznie świecie.

Sposobów na rozwijające i przyjemne wykorzystanie wolnych chwil jest bardzo dużo. Niestety ostatnia dekada przyniosła ogromny rozwój elektroniki, i dzisiaj w zasadzie większość z nas nosi przy sobie tablet lub smartfon. Także w większości domów stoi telewizor i komputer, i niestety wszystkie te sprzęty ogromnie zmieniły sposób w jaki się spędza wolny czas.

Continue reading “Renesans popularnych planszówek w naszym opanowanym przez urządzenia elektronicznie świecie.” »

Klocki, które są znane na całym świecie

Chyba większość ludzi na świecie z cywilizowanych krajów zna klocki lego. Zapewne jakieś wysokogórskie plemiona nie słyszały o klockach lego, jednak w większości ludzie o tych klockach słyszeli i spora część ludzi ma te klocki w swoich mieszkaniach.

Continue reading “Klocki, które są znane na całym świecie” »