Archives for komputery


Bogaty wybór gier na PC dla wszystkich

Nie ma chyba jakichkolwiek wątpliwości co do tego, że gry komputerowe zaliczają się w chwili obecnej do rozrywek cieszących się absolutnie najwyższą popularnością na całym świecie. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż z szeregu rozmaitych przyczyn śmiało możemy powiedzieć, że jest to doskonała rozrywka dla właściwie każdego z nas, bez względu na to, jakie tak w ogóle mamy indywidualne wymagania.

Continue reading “Bogaty wybór gier na PC dla wszystkich” »

Obecnie normą jest, że można obejrzeć filmy o jakości full hd

Kiedyś, kiedy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice oglądali telewizję, to musieli faktycznie się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie można było nic sobie nagrać lub zatrzymać. Dodatkowo ekran w telewizorze nie należał do dużych i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.

Continue reading “Obecnie normą jest, że można obejrzeć filmy o jakości full hd” »

Odwiedź sklep z dronami, a ekspedient na pewno zasugeruje Ci nabycie jednego z dronów firmy 3D Robotics

Hitem tego roku są bezsprzecznie bezzałogowe statki fruwające, które robią furorę nie tylko wśród dzieciaków. Mnóstwo ludzi dorosłych stawia na zakup tego sprzętu, niekiedy jedynie ze względów hobbistycznych.

Continue reading “Odwiedź sklep z dronami, a ekspedient na pewno zasugeruje Ci nabycie jednego z dronów firmy 3D Robotics” »

Infrastruktura IT w firmie – czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób działa?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie zwie wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też określane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne zezwala na większe wzmożenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to niezmiernie przydatne rozwiązanie.

Continue reading “Infrastruktura IT w firmie – czym jest symmetric SMP oraz w jaki sposób działa?” »