Archives for maluchy


Zajęcia dla najmłodszych? – Wybierz piłkę nożną!

O tym że w krzepkim ciele zdrowa psychika nie trzeba zapewne przekonywać żadnego opiekuna. Lekcje ruchowe oddziałują dobrze nie tylko na wzmocnienie fizyczne pociech, ale również budzący emocję i psychiczny. Dziatwa w wieku przedszkolnym odczuwają ogromny głód działania.

Continue reading “Zajęcia dla najmłodszych? – Wybierz piłkę nożną!” »

Pozwólmy naszemu dzieciakowi radować się w trakcie robienia zdjęć.

Uwiecznianie na fotografii dzieci, jako osobna specjalizacja fotografii, robi się się coraz popularniejsze. W przypadku komercyjnej sesji noworodkowej bądź dziecięcej, portrecista ma przed sobą trudne wyzwanie, jeśli oczywiście pragnie, by jakość fotosów była zadowalająca. Wykonywanie fotek dopiero co urodzonego niemowlaka albo kilkulatka w żadnym razie, nie jest lekkim zadaniem , puszyste materiały i dziecięcy wdzięk nie wystarczą.

Continue reading “Pozwólmy naszemu dzieciakowi radować się w trakcie robienia zdjęć.” »

Pieluszki tetrowe wciąż są niezbędne przy niemowlakach

Pieluszki tetrowe cały czas są w użyciu. Jeszcze kilkanaście lat temu, jak nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy wykorzystywali z pieluszek tetrowych, które należało przepierać, suszyć oraz prasować, zanim powtórnie mogły zjawić się na pupie dziecka.

Continue reading “Pieluszki tetrowe wciąż są niezbędne przy niemowlakach” »

Dzieci mają do dyspozycji wiele prezentów do wyboru

Dorośli nierzadko zastanawiają się nad tym, w jaki sposób mogą dogodzić swym pociechom. Wyjątkowo przemyślane koncepcje na podarunki dla dzieci są dostrzegane przez spore grono odbiorców. Inspirujące rzeczy możemy odnaleźć w znakomicie wyposażonych sklepach www, gdzie wskazuje się niezwykle często oryginalne prezenty dla dziecka. Można je łatwo zamówić na stronie internetowej, gdzie trafia wiele kompozycji przedmiotów znanych marek. Inspiracji stale przybywa, z tego też powodu warto dobrze się przyjrzeć propozycjom.

Continue reading “Dzieci mają do dyspozycji wiele prezentów do wyboru” »