Archives for maluchy


Zajęcia dla najmłodszych? – Wybierz piłkę nożną!

O tym że w krzepkim ciele zdrowa psychika nie trzeba zapewne przekonywać żadnego opiekuna. Lekcje ruchowe oddziałują dobrze nie tylko na wzmocnienie fizyczne pociech, ale również budzący emocję i psychiczny. Dziatwa w wieku przedszkolnym odczuwają ogromny głód działania.

Continue reading “Zajęcia dla najmłodszych? – Wybierz piłkę nożną!” »

Pozwólmy naszemu dzieciakowi radować się w trakcie robienia zdjęć.

Uwiecznianie na fotografii dzieci, jako osobna specjalizacja fotografii, robi się się coraz popularniejsze. W przypadku komercyjnej sesji noworodkowej bądź dziecięcej, portrecista ma przed sobą trudne wyzwanie, jeśli oczywiście pragnie, by jakość fotosów była zadowalająca. Wykonywanie fotek dopiero co urodzonego niemowlaka albo kilkulatka w żadnym razie, nie jest lekkim zadaniem , puszyste materiały i dziecięcy wdzięk nie wystarczą.

Continue reading “Pozwólmy naszemu dzieciakowi radować się w trakcie robienia zdjęć.” »

W jaki sposób można wykorzystać przydomowy ogród aby dać dzieciom dużo zabawy i przyjemności

Posiadanie swojego domu z nawet niedużym to pragnienie większości dorosłych, ale w praktyce najbardziej na tym będą korzystały ich dzieci. Jeśli się mieszka w bloku wielorodzinnym czy kamienicy w centrum miasta każde wyjście z maluchem trzeba zaplanować, ze względów bezpieczeństwa przeważnie pod opieką dorosłego, a i niekiedy tak naprawdę nie bardzo będzie gdzie iść. Continue reading “W jaki sposób można wykorzystać przydomowy ogród aby dać dzieciom dużo zabawy i przyjemności” »

Pieluszki tetrowe wciąż są niezbędne przy niemowlakach

Pieluszki tetrowe cały czas są w użyciu. Jeszcze kilkanaście lat temu, jak nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy wykorzystywali z pieluszek tetrowych, które należało przepierać, suszyć oraz prasować, zanim powtórnie mogły zjawić się na pupie dziecka.

Continue reading “Pieluszki tetrowe wciąż są niezbędne przy niemowlakach” »