MMORPG – gry współczesnych czasów


Internet to jedno spośród nadrzędnych narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci szukamy danych, zabawy, lub nowych przyjaciół. Nasze życie stopniowo płynie dwutorowo – naprawdę oraz wirtualnie. W Internecie szukamy także gier. To bowiem jedno spośród niewielu miejsc, w jakim możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi więc zjawisko, iż strony zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się znaczną popularnością.

Społeczność internetowa

Autor: wirtuale.pl
Źródło: wirtuale.pl

Pirate storm i Seafight to jedne spośród wielu rozrywek, jakie można odszukać w Internecie. Przenoszą gracza w świat rodem z produkcji „Piraci z Karaibów”, gdzie użytkownicy konkurują ze sobą o hegemonię na morzu a także dążą do znalezienia skarbu i uzyskania reputacji. Na drodze czatuje na nich ogrom niebezpieczeństw, jednakże też kapitalna przygoda. Pirate storm i Seafight to gry dla każdego, kto lubił w latach dzieciństwa legendy o pirackich podbojach.

Gry na http://www.wcograc.pl/

Darmowe gry przez internet nie sprowadzają się tylko do pirackich podbojów wodnych. Ogromną popularnością cieszą się takie propozycje jak Travian, Plemiona czy Grepolis, które opierają się na regule tworzenia miejscowości i stopniowego rozszerzania swego terenu. Uczestnicy jednoczą się w teamy, zawierają sojusze oraz toczą bitwy. Na analogicznej zasadzie działają takie gry jak Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym wypadku gracze konstruują gospodarstwo, zaś w Settlers Online wioskę.

Zarówno Pirate storm oraz Seafight , jak i Settlers Online, Travian, Farmerama, bądź Grepolis to gry MMORPG. Charakteryzują się tym, iż gracze wcielają się w daną postać a także konkurują bądź współdziałają z innymi graczami. Wszystkie wymienione powyżej gry przyszły do nas z zagranicy. Jeżeli chodzi o polskie gry MMORPG to można przytoczyć Imperium Stylu. Jest to rozrywka głównie dla dziewczyn. Imperium Stylu polega na wcielaniu się w postać jednej z bohaterek a także kierowaniu jej wirtualnym życiem. Polskie gry MMORPG lata świetności mają nadal przed sobą. Być może niebawem dostaną swoje pięć minut.

Social tagging: >

Comments are closed.