Fisher Price Wader

Pewnym jest, iż nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o zabawkach Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, intrygujące i wymyślone tak, aby ułatwiały i stymulowały rozwój dziecka, kształciły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie przynosiły mu wielką uciechę.

pluszowe zabawki

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price asystują naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Sztandarowym produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Ponieważ to przecież poprzez zabawę nasz brzdąc nauczy się liczb a także rozpoznawania kształtów i kolorów. Dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, mówi jakie kształty posiadają i jakie są się na nich cyfry. Proponuję.

Przedstawia wesołe utwory melodyczne i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki to nietylko i wyłącznie zabawki. To także akcesoria dla naszego niemowlaka, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Podarujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy zauważamy, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce włożyć kwadrat do trójkątnego otworu, nie ingerujmy, aby zaprezentować właściwy sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się radzenia z przeciwnościami losu i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu. Wszyscy wiemy, że zabawa jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy godne uwagi modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły oferty

To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek ma wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży, posiadają wiele możliwości np. duże auta pełnią rolę jeździka. Mają cudowne, żywe kolory i ciekawe wzornictwo, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku.

Ta oryginalna wiadomość (https://psychsupport.pl/psychoterapia-online/) także publikuje interesujące informacje na opisywany tu temat. Jeżeli więc Cię on ciekawi – nie czekaj i zobacz to.

Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.