Smyki bardzo prędko się uczą — szczególnie, jeżeli przy okazji mają prawo się bawić

Nie bez powodu mówi się, że najszybciej języków obcych uczą się malutkie dzieci. Jest to fakt potwierdzony naukowo.
Oseski rosną w niezwykły sposób. W młodości uczą się nowych rzeczy codziennie.

dom

Autor: Philippe Put
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to wielka praca, którą jest zobligowany wykonać mózg. Dlatego w tym okresie mogą także bez większych trudności opanować język obcy. Bez hektolitrów potu wylanego przed wkuwaniem kolejnych słówek i gramatyki. Smykom nauka przychodzi łatwo, zwłaszcza jeśli jest to edukacja przez zabawę. Można dzieciom puszczać kreskówki oraz piosenki.

Czy odnośnie tej kwestii masz więcej pytań? (http://donzella.pl/pl/p/BLUZKA-WIAZANA-POD-SZYJA-BY-ME/507) Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Wtedy migiem będą opanowywać kolejne zwroty. Będą też prawidłowo używać gramatyki, chociaż nie będą miały pojęcia jak to się dzieje. Należy zatem zainwestować w rozwój naszego brzdąca, żeby później łatwiej szło mu w szkole. W obecnych czasach i tak będzie zmuszony, by znać angielski, więc im wcześniej zacznie, tym lepiej. Pamiętajmy, żeby puścić smyka na zajęcia do szkoły, która ma pozytywne opinie oraz dobrych nauczycieli. Powinni posiadać wyższe wykształcenie w kierunku nauczania języka obcego. Powinni także mieć odpowiednie kursy pedagogiczne, żeby profesjonalnie podchodzić do dziecka. Dobre byłyby studia na kierunku przedszkolna opieka i edukacja dzieci.

Tego typu studia dają rodzicom gwarancję, że nauczyciel będzie umiał przekazać wiedzę najmłodszym i będzie miał z nimi dobry kontakt.
Pamiętajmy, że otwiera się coraz więcej zajęć z nauki języka dla dzieci. Część z nich jest finansowana z unijnych pieniędzy.