Escape room w Gdyni – doskonała rozrywka dla każdego

Escape room to nadzwyczaj popularna rozrywka i wspaniała zabawa dla każdego, jaka aktualnie cieszy się coraz większym zaciekawieniem. Jest to jednak dość nowiuteńka forma przyjemności, toteż dużo osób nie wie na czym tak właściwie polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc w skrócie escape room polega na tym, by odnaleźć sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to tylko 60 minut. W trakcie zabawy rozwiązuje się rozliczne zagadki, które mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Zabawa jest naprawdę efektowna, zaś emocje – razem z upływem czasu – sięgają szczytu. Tu liczy się sprawność umysłu, pomysłowość oraz innowacyjne rozwiązania.

Aby zgłębić informacje na omawiany temat, to najpierw poznaj inne wiadomości na to zagadnienie – wszystko przeczytaj w witrynie.

Wspólnie z przyjaciółmi możecie wykazać się nietuzinkowością i nieszablonowym myśleniem – każde chwyty są dozwolone! Jest to niezwykle fascynująca, dzisiejsza rozrywka, która wybornie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – warto się przekonać. Escape room Gdańsk to lokalizacja dla ludzi twórczych, uwielbiających wyborną rozrywkę, zagadki oraz szyfry. Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś okazji, aby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta idealna zabawa to niewątpliwie musisz to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, która zdecydowałaby się wziąć udział w Escape Room oraz była by z tego niezadowolona. Co więcej pożądane byłoby wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest wysoki, tym bardziej, iż rozkłada się on na grupę kilku osób. Należałoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, żeby na godzinę przenieść się do całkowicie innego, wręcz filmowego świata, gdzie Waszym zadaniem będzie rozstrzyganie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, które mogą Wam pomóc (czy przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie kapitalna, emocjonująca i dostarczająca dużo adrenaliny, zaś czas spędzony w zamkniętym pokoju naturalnie zapamiętacie na ogromnie długo – polecane escape rooms w Gdyni.