Jaki prezent będzie dobry na osiemnastkę naszej córki? Co na pewno się sprawdzi?

Nadchodzą osiemnaste urodziny naszej córki, a my nie wiemy co podarować jako prezent? Oprócz przygotowania przyjęcia na urodziny dla jej znajomych czy dla rodziny, warto wręczyć coś od siebie. Jakiś drobny prezent, który będzie przypominał o tej wyjątkowej dacie, jaką jest wejście w dorosłość. Będzie też długowieczny oraz pozwoli sprawi, że nasza córka powróci do tych wspomnień po latach. Należy oczywiście także postarać się aby taka impreza została zapamiętana na długo, lecz i tak wspomnienia po czasie mogą wyblaknąć, natomiast jakiś upominek pozostanie na lata.

pierścionek

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

Pewnie niejedna osoba ma problem z wybraniem czegoś odpowiedniego. Zatem co opłaca się kupić z tej okazji? Doskonałym pomysłem może okazać się kupienie jakiejś biżuterii, jeżeli tylko jest dobrej jakości to będzie to pamiątka na lata. Po jakimś czasie córka spojrzy z sentymentem na taki podarunek od rodziców, jaki będzie przypominał jej osiemnaste urodziny. Dobrze jest kupić coś ze szlachetnego kruszcu na przykład srebrne kolczyki kółka będą przydatne na wiele wieczornych wyjść (zobacz: ). Równie fajną pamiątką może być jakiś ładny pierścionek. W salonach jubilerskich pierścionki srebrne znajdziemy w ogromnej ofercie. Jeżeli do tego wygrawerujemy coś na takim podarunku to prezent okaże się jeszcze bardziej wyjątkowy. Wspaniały prezentem będzie także zegarek. Jest sporo marek oferujących piękne zegarki, które służą przez lata. Można wybrać jakiś uniwersalny materiał, tutaj znowu srebrno albo złoto doskonale się sprawdzi. Często też na pasku, albo na odwrocie mamy możliwość wygrawerowania krótkiego zdania. Dobrze będzie skorzystać z takiej możliwości. Taki podarunek, nawet jeśli nie będzie od razu używany przez nasze dziecko, to na pewno później, już w dorosłym życiu, okaże się ładnym dodatkiem choćby do eleganckich strojów.

kolczyki

Źródło: pixabay.com

Jednym z takich oryginalnych upominków może być też jakiś podarunek, jaki jest w naszej rodzinie od bardzo dawna. Przykładowo srebrna broszka, którą dostaliśmy też od naszej mamy. Będzie to coś, co podkreśli ważność tej wzniosłej chwili oraz da do zrozumienia naszemu dziecku, że zaczyna pisać kolejną historię rodu swojej rodziny. Świadczy także o tym, iż traktujemy nasze dziecko już bardziej jak dorosłą osobę, kogoś odpowiedzialnego i ufamy jej.

Upewnij się, że nasze odsyłacze kierują wyłącznie do wartościowych witryn. Jeżeli ciekawią Cię jakieś informacje, to te odnośniki mogą Cię przenieść Cię do wartościowych witryn.

To nie tylko podarunek, ale również wyraźny sygnał, jak bardzo ważna dla nas jest.