Jak nabyć tańsze gry konsolowe?

Któż nie uwielbiałby grywania na konsolach? W dzisiejszych czasach dostrzec nawet nietrudno coraz większą liczbę kobiet, które przykładowo ze swoimi facetami przez całe dnie grają w różnego rodzaju gry. No cóż, wielkie gratulacje dla panów, którzy mają akurat takie kobiety – to prawdziwy skarb! Jednak skoro nawet para graczy generalnie nie ma zbyt wielu środków finansowych na gierki, niby skąd sfinansować własne hobby? W końcu sytuacja finansowa typowego polskiego gracza nie jest najlepsza.

Na całe szczęście gry na Xbox 360 raczej nie muszą być przesadnie drogie!

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonała informacja dla całkowicie niedoinformowanych graczy – prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest obejrzenie się za gierkami konsolowymi w takich miejscach, gdzie to najzwyczajniej sprzedawane są o wiele korzystniejsze cenowo gry. Fantastycznym wyjściem jest choćby to, aby porozglądać się za konsolowymi grami na najróżniejszych aukcjach. Pewnie większość czytelników doskonale wie, że zasadniczo nie ma żadnego ryzyka, jeżeli w rachubę wziąć kupowanie na aukcjach internetowych.

Naturalnie zawsze można się naciąć, ale jeśli nie podchodzimy do szukania fajnych gier niejako po macoszemu, pewnie nie zdołamy dostrzec najmniejszych problemów. To jakiś mit, że jeżeli zakupimy grę na aukcji, to zapewne dostaniemy ją po wielodniowym czasie oczekiwania. A na dodatek owa gra będzie najzwyczajniej w świecie porysowana. Bez paniki! Nie jest ciężko o Gry na Playstation 3, chociaż nie chodzi tylko o ową konsolę, które pod definitywnie wszystkimi względami są fantastyczne. To powinno ucieszyć graczy z nieco biedniejszych państw. W końcu niezależnie od kraju pochodzenia, każdy lubi konsole.

A zresztą nawet jeżeli nie bardzo interesują nas używane tytuły, i tak możemy zakupić w serwisach aukcyjnych, choć także w jakimś sklepie, wiele tańszych egzemplarzy (osobiście mogę polecić takie: ). Do tego, co jakiś czas organizuje się olbrzymie wyprzedaże, przykładowo w marketowych koszach łatwo o dużo fantastycznych gier, które na szczęście nie należą do drogich. Czyli osoba, która uważa, iż w żadnym przypadku nie można zakupić dużo taniej gier konsolowych jest w wielkim błędzie. Tak właśnie jest!