Co trzeba robić, aby wieczór kawalerski był niezapomnianym wspomnieniem?

Wielu panom wieczór kawalerski z pewnością kojarzyć się jest z całonocną imprezą, na której nie zabraknie alkoholu. Nie wszyscy jednak gustują w faktu rodzaju rozrywkach i nierzadko wybierają coś, co pozwoli im odetchnąć od codzienności i pozwoli spotkać się z przyjaciółmi.

A zdoła aktywnie?
Niektórzy wolą wieczór kawalerski spędzić w klubie, zaś inni decydują się na świętowanie faktu dnia od rana, np. wyjeżdżając za miasto. Nie znaczy to oczywiście całodziennej imprezy – coraz częściej mężczyźni wolą dobrać atrakcję, jaką pozwoli solidnie im się zmęczyć, a jednocześnie dostarczy mnóstwa adrenaliny. świetnym przykładem potrafi pozostawać paintball Gdynia stocznia. Ciekawa lokalizacja to gwarancja, że ten wyjazd jest udany i zapewni prawdziwe emocje. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością docenią również szanse postrzelania farbą w takim miejscu, jak np. opuszczony szpital Gdańsk. Wieczory kawalerskie to dzisiaj nie tylko okazja do imprezowania, lecz nierzadko również pretekst, by spotkać się z przyjaciółmi, zaś atrakcje towarzyszące tego typu okazjom stanowią wyłącznie dodatek.
program

Autor: Tim Green
Źródło: http://www.flickr.com
opuszczony szpital gdańsk
Jesteś organizatorem imprezy? Pamiętaj o tym!
Koledzy przyszłego pana młodego nierzadko starają się zorganizować taki wieczór kawalerski, jakiego główny zainteresowany nie zapomni poprzez długi czas. Naturalnie odpowiednia zabawa bywa bardzo istotna, lecz pamiętajmy, by przede wszystkim uwzględnić potrzeby i osobowość przyszłego pana młodego. Nie wszyscy uwielbiają imprezowanie do białego rana – pozostawać może kolega niebawem biorący ślub bardzo mocniej zadowolony jest właśnie z paintballu bądź innej aktywnej atrakcji. W tych przypadkach dobrym pomysłem potrafi zostać połączenie tych dwóch form spędzenia faktu wyjątkowego dnia. Przed zmierzchem można więc udać się na paintball, zaś wieczorem – do klubu. Jeszcze częściej zdarzają się kilkudniowe wyjazdy z okazji wieczoru kawalerskiego.

Ciekawa lokalizacja połączona z wieloma możliwościami zabawy to z pewnością dobry pomysł, jednakże i w tym przypadku należy wspomnieć o umiarze. Zdecydowanie korzystniej będzie pozwolić sobie na jedną rozrywkę dziennie, aniżeli skumulować wszelkie atrakcje (Polecam taniec z ogniem wesele) w krótkim trakcie – w przeciwnym wypadku potrafi zabraknąć siły na wieczorną zabawę.