W jakie gry online można zagrać

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle prędki, by można było pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie trzeba, prawda? Ale gdyby ten artykuł zobaczył laik sieciowy, napiszę: granie multiplayer to całkowicie nowe doświadczenie.

Walka z człowieczym przeciwnikiem dostarcza o wiele więcej bodźców i wyzwań, niż rywalizacja z AI. I to generalnie w przypadku każdego rodzaju gier na komputer! W co grać zatem?

Autor: Farbflut

Kochającym gry wyścigowe z pewnością spodoba opcja rywalizacji z sąsiadem, siostrą albo kolegą z sieci. W tańszym przedziale cenowym zalecam mocno Need for Speed: The Run. Dla dysponującymi większą gotówką sugeruję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli dokładniej gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. , to gatunek mocno pobudzający mózg. A najbardziej grywalne gry multiplayer teraz to Starcraft II, kontynuacja kultowej pozycji, która stała się krajowym sportem w Korei, 6. odsłona sagi Heroes of Might and Magic, gry turowej niewiarygodnie grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online

Gry strzeleckie – First Person Shooter – są perfekcyjne do zmagań sieciowego. Na topie znajduje się od lat seria Call of Duty. Trzeba także sięgnąć po klasykę, czyli po nieśmiertelnego Counter Strike, króla kawiarenek internetowych. Z aktualnych pozycji sugeruję pompujący adrenalinę Battlefield 3.

Gry sportowe to przede wszystkim football. Tutaj konkurują ze sobą dwie gry komputerowe: Pro Evolution Soccer i seria Fifa. Nie odpowiem, która z nich jest lepsza. Odróżniają się technikaliami oraz możliwościami dla gracza. Proszę przeczytać oceny w specjalistycznych czasopismach, takich jak Cd-Action.

Gry przygodowe to ginący rodzaj. Tutaj proponuję klasykę – seria Syberia rozkocha ciebie fantastyczną grafiką i trudnymi tajemnicami, a surrealistyczne wypadki w Monkey Island rozbawią do rozpuku. Przydatna wskazówka – mało która przygotówka oferuje tryb sieciowy. Wiekowe produkcja można przywrócić do życia na ekranie komputera, czerpiąc z możliwości, jakie dają emulatory gier.

Gry zręcznościowe zdominowały dwa tytuły: saga Assasin’s Creed oraz Uncharted.

Ten odnośnik do serwisu (http://lombardpiaseczno24h.pl/) kieruje do bardzo ciekawej strony, która posiada równie fascynujące dane na omawiany wątek.

Obie fantastyczne i dostępne na wielu konsolach.

Pamiętajcie, że gry online to nie wyłącznie te widoczne na sklepowych półkach. W sieci znajdziesz mnóstwo gier przeglądarkowych, w które da się grać od razu na Operze albo Firefoxie. Działają dzięki technologii, która animuje nieskomplikowane animacje flash.

Zaciekawiły Cię przedstawione przez nas artykuły? Zatem z przyjemnością możemy rzec Ci, że oczekuje na Ciebie nowy ciekawy wpis (www.kwit.com.pl/wdrozenia-consulting-doradztwo/) pod widniejącym linkiem.

Pośród takich prostych produkcji dominują gry logiczne – karcianki, wężyk, warcaby. Buszując po WWW można napotkać także gry za darmo.