Bardzo miłym uczuciem jest wykonanie jakiegoś przedmiotu własnymi rękoma, zwłaszcza jeśli pragniemy tę rzecz dać komuś w podarku

Zrobione osobiście prezenty wydają się być niezwykle miłe. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy wszystko można kupić w supermarkecie albo w sieci.

Jeśli otrzymamy prezent, w który bliski nam człowiek włożył miłość i czas, jest nam bardzo miło i bardziej przywiązujemy się do prezentu.
Bardzo przyjemnym prezentem dla żony są szkatułki drewniane. Jeśli syn albo mąż własnoręcznie ją pomaluje albo udekoruje (przykładowo koralikami) – tym milej będzie trzymać w niej cenne drobiazgi lub kolczyki i pierścionki.

Ta niezła witryna (https://www.stylowy-mebel.pl/) również publikuje ciekawe informacje na opisywany tu temat. Jeśli więc Cię on ciekawi – nie ociągaj się i sprawdź to!

Technika decoupage bazuje właśnie na naklejaniu do różnego typu przedmiotów innych elementów. Dzięki takiej ozdobie pudełko decoupage, które dostaniemy, będzie unikatowe – szkatułki drewniane do ozdabiania. Będziemy mogły poszczycić się przyjaciółką, jak wraz z dziećmi i mężem dbamy o międzyludzkie stosunki, obdarowując się samodzielnie wykonanymi drobiazgami.

drewno

Autor: Tim Parkinson
Źródło: http://www.flickr.com
W czasach prędkiego konsumpcjonizmu warto od czasu do czasu spowolnić, aby stworzyć coś samodzielnie. Jeżeli chcemy choć trochę ułatwić sobie życie i partię potrzebnych tworzyw nabyć, warto odwiedzić sklep decoupage – sklep Sosenka decoupage, gdzie możemy znaleźć choćby pędzle albo drewniane elementy potrzebne do zrobienia pudełka.

Wyrób, który wówczas zobaczymy, będzie o wiele bliższy naszemu sercu, ponieważ włożyliśmy pracę w jego stworzenie. Należy otaczać się takimi przedmiotami, ponieważ są one wyjątkowe oraz rzadkie. W przyszłości to właśnie takie przedmioty będziemy przywoływać ze wzruszeniem.