Kilka wypróbowanych sposobów profesjonalnego przedłużania włosów

Włosy nierzadko są cienkie, a w dodatku nie chcą urosnąć. Pomimo że stosujemy przeróżne odżywki, oleje czy wcierki, nic nie może nam pomóc. Jeżeli jednak bardzo chcemy posiadać długie i gęste włosy, warto rozważyć ich przedłużenie.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co stanie się naszym ratunkiem? Oto skuteczne sposoby przedłużania włosów!
rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od przyjrzenia się z najprostszymi sposobami, które wykonuje się samodzielnie. Jeżeli mamy ochotę na diametralną zmianę, ale tylko na chwilę, warto kupić perukę! Chociaż wydaje się to pospolite, jest to idealne rozwiązanie do pośpiesznej i krótkotrwałej zmiany. Kolejnym sposobem są włosy na tzw. klipsy. Wystarczy oddzielić pasma i zaczepić je na naturalnych włosach. Sposób jest bardzo nieinwazyjny, a doczepianych włosów możemy się pozbyć, kiedy tylko mamy ochotę.

Nie zastanawiaj się – w poszukiwaniu ciekawego Cię wpisu kontynuuj klikanie w kolejne linki. Po jakimś czasie na pewno znajdziesz coś ciekawego.

Jeżeli jednak jesteśmy zdecydowani na przedłużenie włosów na długi okres, warto wybrać się do salonu fryzjerskiego. Jedna z najbardziej znanych metod wydłużania włosów to technika keratynowa. Pasemka włosów posiadają łuski na końcach, a za ich pomocą i temperaturze 180 stopni łączy się sztuczne pasemka z naturalnymi włosami. Chociaż może się wydawać, że 180 stopni to dużo, warto zdać sobie sprawę, że prostując lub nakręcając korzystamy z wyższej temperatury. Fryzurę wydłużamy na czas do trzech miesięcy. Kolejna metoda zwana jest japońską. Pasma zaczepiane są za pomocą warkoczyków na małych gumkach. To kolejna metoda która nie obciąża włosów. Minusem jest fakt, iż sztuczne pasma wytrzymują do ok. 1 miesiąca. Nowym sposobem jest przedłużanie za pomocą lasera. Materiał jest bardzo delikatny, w związku z czym doczepione włosy są prawie niewidoczne. Włosy można farbować, a również używać prostownicy czy kręcić. Dodatkowo należy wspomnieć, że metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to pół roku.

Spływy kajakowe Kaylon.pl

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy przedłużymy zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, wszyscy znajdą coś odpowiedniego. Warto po prostu dobrać idealny dla nas sposób i cieszyć się z wymarzonej fryzury. Doczepiane włosy sprawią, że fryzura będzie grube i dowolnej długości. Wśród pięciu wymienionych sposobów zapewne znajdziemy odpowiednią.