Państwa południowo-wschodniej Azji są przepiękne i miłe dla komiwojażerów

Fajnie jest odwiedzić Azję, gdyż jest to kontynent pełen atrakcji — nieziemskie jedzenie, mili tubylcy, ciekawa religia i zapierające dech w piersiach widoki.
Jeśli chcemy wybrać się do Azji, to powinniśmy zacząć od zwiedzania Birmy.

książki

Autor: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com
To jeden z |najpiękniejszych krajów Azji, który przez bardzo długi okres był trudno dostępny dla podróżników. Przez to jest taki tajemniczy i ciekawy. Panującą religią jest u nich buddyzm i możemy to dostrzec w mentalności ludzi. Są bardzo przyjaźni, pomocni oraz godni zaufania. Jeśli wpiszemy na komputerze hasło Birma, to możemy być zdezorientowani, gdyż pojawi się mnóstwo stron o Mjanmie. Nie powinniśmy się martwić, gdyż to jest właśnie nowa nazwa tego kraju. Może nie aż taka nowa, ponieważ istnieje od prawie 30 lat, jednak nie wszystkie państwa świata ją zaakceptowały i przez to całe zamieszanie.

Czy komentarze z serwisu (http://www.dariadzikiewiczartfoto.pl/sesja-ciazowa-wroclaw/) były na tyle interesujące, że masz ochotę zostawić własny? Zachęcamy Cię gorąco. Będzie to dla nas wielka pomoc.

Jednak nie określenie powinno nas zaciekawić, a niesamowite miejsca tego zakątka. Bardzo duży odsetek turystów decyduje się na zrobienie kółka po kraju. Zaczynają od Yangon, potem Nyaungshwe i na końcu jeszcze Bagan. W taki sposób możemy zobaczyć największe atrakcje państwa. Niektórzy decydują się jeszcze na przykład na trekking w okolicach Kalaw czy odwiedzenie Złotej Skały w Kyaiktiyo.

Pamiętajmy jednak o tym, że czasami warto zboczyć z utartego szlaku, aby móc zobaczyć rzeczywiste życie tubylców i by móc odkryć inne przepiękne i dzikie miejsca. Należy mieć jednak na uwadze także to, że państwem rządzi junta wojskowa, która czyni wszystko co w jej mocy, by zamknąć ich obywatelom możliwość kontaktu ze światem zewnętrznym.