Jakiego typu zabawki na Dzień Dziecka warto dzisiaj zakupić?

Do 1 czerwca pozostało już bardzo niewiele czasu. Wielu rodziców z pewnością już dzisiaj odwiedza kolejne sklepy oferujące zabawki w poszukiwaniu prezentu dla swojej pociechy. Jakiego rodzaju zabawki są teraz naprawdę popularne wśród dzieci?

zabawka z klocków Lego

Autor: Fun Toy Den
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór zabawek jest nadzwyczaj duży, nierzadko więc jest bardzo trudno wybrać zabawkę, która sprawi radość maluchowi. Wśród chłopców wielką furorę robi obecnie mini ścigacz.

Masz chęć dowiedzieć się więcej na ten temat? To świetnie, gdyż pod linkiem boxing machine znajdziesz fascynujące informacje, które Cię zaabsorbują.

Popularny Mini ścigacz to zestaw klocków stworzony przez cenionego producenta klocków. Zestaw zawiera sześćdziesiąt pięć elementów, z których każdy chłopiec może złożyć aż trzy inne pojazdy, w tym rzecz jasna też wspomnianego mini ścigacza. Klocki te można kupić już sześciolatkowi. Inna propozycja to tradycyjne klocki drewniane Znane klocki drewniane oferowane są aktualnie w najróżniejszych zestawach. Wszystkie są wytwarzane z zachowanie wszelkich norm i certyfikatów, są więc całkowicie bezpieczne dla dzieciaków. Bohaterką dużej liczby kolorowanek oraz gier dla dzieci jest popularna Myszka Miki. Dzieciaki kochają wszystkie przytulanki. Z myślą o nich, ale też z myślą o trochę starszych dzieciach stworzono więc też maskotki Myszka Miki.

ubrania - płótno

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Mnóstwo zabawek dla dzieci nawiązuje do postaci ze słynnych, cieszących się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, filmów animowanych. Przykładem jest oczywiście Myszka Miki. Ale jakiś czas temu do niej dołączyła spora grupa innego typu bohaterów. Bez wątpienia wielu chłopców marzy o Buzz astrall. Znany Buzz astral to figurka o charakterze interaktywnym. Jej producentem jest jedna z docenianych firm zajmujących się jedynie wytwarzaniem licencjonowanych zabawek dla dzieci. Zabawka bardzo wiernie odtwarza postać świetnie znanego wielu dzieciom z filmu astronauty (buzz astral to jej ulubiona zabawka). Z uwagi na rozmiary niektórych elementów figurki, nie jest to zabawka , którą mogą dostać maluchy. Ze względów bezpieczeństwa nie należy kupować jej dziecku, które nie skończyło jeszcze trzech lat. Wybór zabawek w sklepach jest obecnie naprawdę duży. Nie należy więc zostawiać zakupów na ostatnią chwilę. Im szybciej rozpoczniemy poszukiwania prezentu, tym szybciej odszukamy ten właściwy.