Spacerówki – co teraz oferują producenci?

Jednym z przydatnych akcesoriów po pojawieniu się na świecie dziecka jest bez najmniejszych wątpliwości wózek dla dla pociechy. Dla niemowlaka trzeba kupić rzecz jasna spacerówkę. I w tym miejscu często pojawia się pytanie: jaką spacerówkę wybrać?Każdy sklep dla dzieci nie ważne czy działający tradycyjnie, czy prowadzący sprzedaż przez Internet posiada w sprzedaży spacerówki oraz akcesoria jak wanienka dla dziecka – przykładowa wanienka dla dziecka. Zanim postanowimy odwiedzić sklep zabawek czas sklep dziecięcy online dla dzieci , by poszukać w nim spacerówki należy znaleźć odpowiedź na pytanie, jakiego rodzaju spacerówki szukamy. Kupując spacerówkę, trzeba uwzględnić między inny wiek dziecka. Innego rodzaju spacerówki będzie potrzebował niemowlak, a kompletnie innej dziecko, które ukończyło trzeci bądź czwarty rok życia. Niezależnie od wieku dziecka, spacerówka musi mieć rozkładane oparcie. Dla niemowlaka trzeba zakupić taką spacerówkę, w której oparcie może zostać opuszczone jak najniżej.

dziecko

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Niezależnie od wieku dziecka stawiać trzeba na modele z budką. W pogodne dni taka budka będzie skutecznie osłaniać przed promieniami słońca . W przeciwieństwie do pierwszego wózka, który kupiliśmy dla malucha, większość mam, wybierając spacerówki, stawia na modele, które nie ważą wiele. Im spacerówka jest lżejsza, tym po prostu pokonywanie często napotykanych przeszkód architektonicznych na polskich ulicach czy w budynkach staje się prostsze.

Wybierając spacerówkę, należy zwrócić uwagę na wiek maluszka. Wózek wyposażony w gondolę służy dziecku stosunkowo krótko, ważne są też specjalne pościele dziecięce (ciekawe pościele dziecięce). Ale wózek typu spacerówka musi posłużyć dziecku zdecydowanie dłużej. Przy wyborze zwrócić należy więc uwagę czy sprawia ona wrażenie solidnej, ponieważ tylko taka posłuż przez kilka lat. Następnym naprawdę ważnym elementem są pasy. Maluchy lubią się wiercić, dla bezpieczeństwa dziecka powinno się więc kupić spacerówkę , która ma pasy . Zapinając je, będzie można mieć pewność, że nawet wyjątkowo ruchliwe dziecko w trakcie spaceru nie wypadnie ze spacerówki. Łatwość, z jaką składa się tego rodzaju wózki oraz ilość miejsca, które zajmują po złożeniu to kolejne ważne zalety lub wady spacerówki. Im łatwiej się składa, im mniej potrzebuje miejsca, tym oczywiście lepiej. Na spacerach idealnie sprawdzają się spacerówki , które mają duże kółka.