Bestseller „Nieśmiertelni” czyli dobra książka gwarantem dobrego dnia

Każdy z nas potrzebuje w czasie dnia odrobiny relaksu tylko dla siebie. Relaks jest bardzo ważną częścią codzienności, dlatego też specjaliści zajmujący się zdrowym trybem życia alarmują, aby nie zapominać o codziennej dawce czegoś, co sprawia nam przyjemność. Odpowiednia dawka relaksu zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na długie lata. Warto o tym pamiętać codziennie i przeznaczać dziennie co najmniej pół godziny wyłącznie sobie.

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów jest tyle, ile ludzi. Jedni znajdują relaks w muzyce, inni cieszą się oglądając film, kolejni czerpią satysfakcje ze sportu bądź z przebywania ze zwierzętami. Rozrywką z najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą jednocześnie niezwykle skutecznym treningiem dla ludzkich mózgów są książki.

Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski

Autor: fonopolis
Źródło: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane

Nie od dzisiaj wiadomo, że książki rozwijają. Nie wynika to zaledwie z przekazywanych w nich informacji. Czytając, tak jak oglądając film, poznajemy jakąś historię. Różnica polega na tym,iż film przedstawia grę aktorów i zamysł scenarzysty, nie pozostawiając pola do popisu naszej własnej fantazji. Sprawa wygląda inaczej w przypadku lektury książki, podczas czego musimy na własną rękę odtworzyć cały świat, który kreuje autor utworu, co stanowi świetny trening wyobraźni. We współczesnym zabieganym świecie niewielu z nas może pozwolić sobie na czasochłonna lekturę tradycyjnych książek ze względu na zmęczone całym dniem przed komputerem oczy lub brak czasu. Wartym polecenia rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie mają możliwości czytania książek jest audiobook.

audiobooki

Autor: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się niemalejącą popularnością z wieluwzględów.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego materiału odnoszącego się do tej kwestii, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (https://lemans.pl/). One również będą użyteczne.

Główną zaletą jest fakt, iż można słuchać ich w dowolnym miejscu i podczas wykonywania dowolnych czynności, na przykład podczas drogi do pracy. Dzisiejszy rynek proponuje wiele dzieł przekształconych na książki mówione, na przykład Vincent Severski audiobook Nieśmiertelni. Już trzeci z rzędu tom kolekcji Nielegalni sprosta oczekiwaniom wszystkich głodnych mocnych wrażeń fonopolis.pl.