Jaki podarunek nabyć pod choinkę?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te chwile, kiedy w dzieciństwie wespół z rodzicami, dziaduniami, wujami oraz kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze by móc w końcu siąść do kolacji wigilijnej a po drugie – niechybnie dla niektórych istotniejsze – aby zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować niespodzianki. Ach te upominki! Spędzają sen z powiek już na długo przed uroczystościami. Zastanawiamy się, czym unikalnym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im sprezentować tak, żeby byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe skomplikowane. Jeśli do tego dojdzie olbrzymia liczba bliskich – mamy kłopot.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Panie: W wypadku płci pięknej zadanie może być na pewno łatwiejsze (moim sądem). Paniom w zasadzie łatwiej dogodzić, wystarczy należycie wcześniej zrobić mały „wywiadzik”, by mieć pojęcie czego dana pani, panna pragnie. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweterek, druga uraduje się na widok prześlicznego wisiorka, bransolety czy klipsów. Sportsmenkę ucieszą podarunki w stylu: strój do joggingu czy rower Unibike –

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni: Tu sprawa się zdecydowanie komplikuje. Skoro kolejna para ciepłych skarpetek będzie czynnikiem zapychającym szufladę, to w takim razie co ja mam zakupić? Już wspomniany „wywiadzik” również w wypadku mężczyzn spełnia swoją rolę. Jedyny wymóg – musi być przeprowadzony sprytnie, żeby się pan nie zorientował, co knujemy. Idąc dalej tym kluczem najlepsze upominki dla bliskich nam mężczyzn to takie, jakie odpowiadają ich zainteresowaniom i sposobowi życia.

Jeśli masz chęć uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to notka z serwisu (https://scenariuszzycia.pl/blog/droga-zycia-numerologia/) także takie dane ma, zatem kliknij tutaj, aby je poznać.

Sportsmenów najlepiej obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tutaj miejsce na najnowsze gogle, lub kółka do deskorolki. Melomanom najwięcej uciechy przysporzy najnowszy release ulubionego muzyka. Panów podzielić możemy na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi jest o niebo łatwiej aniżeli z poprzednimi. Tu sprawdzą się telefony komórkowe Nokia albo bezprzewodowe słuchawki. Dobrym prezentem dla panów dbających o swój samochód może być kompresor bądź nowoczesne kołpaki. Wybór zależy od przedtem zrealizowanego „wywiadu” – kliknij i zobacz.