Mała porcja informacji na temat konsoli Xbox One i kompatybilnych gier

Co kilka lat w sprzedaży ukazują się kolejne modele konsol, które mogą dać jeszcze większe możliwości dla wielbicieli gier, jacy chcieliby pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi procesorami graficznymi i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda nowa odsłona będzie jeszcze bardziej mocna i wydajna. Będzie to także dotyczyć najnowszego dziecka Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. Urządzenie to w założeniach stać się miało przebojem, jednak z czasem okazało się, że sporo z zapowiadanych nowinek nie ujrzy w nim światła dziennego.

zestaw Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale to, co jest w zupełności wystarczy do tego, żeby stwierdzić, że obecnie konsola ta stała się najmocniejsza ze wszystkich dostępnych w sprzedaży. Dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach, z najnowszą wersją kinecta jest bardzo kuszącym wyborem dla wszystkich graczy. Używa formatu blue-ray, tak więc nie powinno już być problemów ze zmianami płytek przy większych grach, a najnowsza wersja znanego wszystkim systemu windows zapewni wygodę użytkowania i sterowania pracą urządzenia.

Halo na Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna największą zaletą takich konsol są gry, z rewelacyjną grafiką. Pomimo tego że urządzenie jest nowe, to może zaoferować najpopularniejsze produkcje dla każdego gracza. Miłośnicy strzelanek na pewno docenią gry fps xbox one, a wśród nich przeboje dostępne z tradycyjnych komputerów, a także gry akcji xbox one, z grafiką przypominającą filmowe produkcje. Dla wielbicieli sportu w sklepach dostępne są niejedne gry sportowe xbox one (więcej: gry typu FPS na Xbox One), a ich największą zaletą będzie też to, że można w nie grać wykorzystując najnowszą wersję kinecta. Jeszcze do niedawna medycy twierdzili, że długie siedzenie przy komputerze może mieć zły wpływ na zdrowie i kondycję, ale najnowsze dziecko firmy Microsoft zmienia to wszystko.

Przy niektórych grach można się naprawdę sporo zmęczyć, i pomimo że granie nie może zastępować codziennej aktywności sportowej, to na zimowy wieczór taka konsola idealnie będzie się nadawać. A w wolnych chwilach miłośnicy przygód i rozwiązywania zagadek mogą włączyć gry fabularne xbox one i na długie godziny usiądą przy telewizyjnym ekranie.

Jeśli zainteresował Cię ten wątek, zobacz ponadto inne nasze strony, gdyż prezentują one zbliżony temat, więc na pewno Cię zafascynują.

Różnorodność rodzajów gier na ten model konsoli jest tak ogromna, że każdy bez wyjątku z graczy na pewno wybierze coś dla siebie – przykładowo: gry fabularne na Xbox One.