Rowerki dla najmłodszych

Jeśli nie wiemy, czym zająć nasze biegające wszędzie dziecko dobrze jest pomyśleć o nauce jazdy na rowerku. Jeśli jeszcze nie kupiliśmy mu rowerka powinniśmy pójść do sklepu i czym prędzej to zrobić. Małe dzieci bardzo szybko łąpią bakcyla jazdy na rowerze, więc im szybciej kupimy dziecku rower tym łatwiej będzie mu się nauczyć na nim jeździć.

bratz

Autor: susan402
Źródło: http://www.flickr.com
Rowerki dziecięce to sposób na spędzenie z dzieckiem czasu, odciągnięcie dziecka od telewizora i pokazanie mu, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu jest bardzo przyjemne. Zwłaszcza, że dzisiaj rowerki dla dzieci są bardzo ładne. Wybór raczej nie będzie należał do najłatwiejszych, nie zapominajmy kupując maluchowi rowerek o tym, że należy od razu kupić mu kask. Nie jest istotne, czy rowerek będzie na dwóch czy czterech kółkach, ważne, żeby maluch wiedział jak ważne jest bezpieczeństwo.

Lalki dla córekKiedyś królowały lalki Barbie dziś królują lalki bratz. Bratz to zabawki, które podbijają serca małych dziewczynek na całym świecie. To fajny prezent na urodziny dla kochanej córeczki albo chrześnicy. Jeśli nie wiemy, co podarować, to lalki Bratz w takim wypadku będą świetnym rozwiązaniem. Bratz to cudowny kwartet: Cloe, Sasha, Yasmin, Jade.

Jeśli podoba Ci się tekst, który właśnie czytasz, to na pewno zafascynuje Cię też ten tekst (http://www.tablicowo24.pl/kategorie/tablice-magnetyczne/). On również opisuje podobny temat.

Każda jest inna i każda sprawi, że pociecha będzie zadowolona. Poza tym można kupić dodatkowo bajki z tymi lalkami w roli głównej i uśmiech na twarzy małego dziecka mamy gwarantowaną (na www pełna oferta lalek na

Zabawki dla chłopców

wyrzutnia nerf

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli dziś zastanawiamy się, co sprezentować naszym dzieciom powinniśmy pomyśleć o wyrzutniach nerf. Może słowo wyrzutnia nie oddaje w pełni tego, czym są te zabawki, ale tak właśnie reklamowane są te zabawki. Zabawki nerf to broń, która jest bezpieczna dla bawiących się dzieci, a co ciekawe może okazać się fajną rozrywką dla niejednego rodzica. Jeśli córeczka będzie zadowolona z lalki, to chłopiec z pewnością będzie zadowolony z zabawki Nerf. Pomysłów na zabawy z wyrzutniami Nerf jest wiele, od zabawy w strzelnicę, czyli ćwiczenie celności, przez zabawę w podchody albo w to, co akurat wymyślą dzieciaki. Wyrzutnie Nerf to wspaniała rozrywka, która odciągnie dzieci od siedzenia przed telewizorem, czy komputerem i pozwoli im trochę się rozruszać, a przy okazji wyćwiczy ich szybkość i gibkość. Poza tym możemy też, my jako rodzice, fajnie spędzić czas razem z dzieciakami nie nudząc się przy tym ani przez chwilę.