W co grać?

Branża rozrywki elektronicznej jest prężna. Na sklepowych półkach i w sieciowych butikach są tysiące produkcji. Dla nieobeznanego w tej kwestii nabycie odpowiedniej gry jest niełatwe. Dlatego wykreowaliśmy ten króciutki poradnik, który wspomoże ciebie, drogi internauto, w doborze doskonałych tytułów.

pro evolution soccer z kotem

Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli twoim hobby jest pozyskiwanie wiedzy na temat dawnych czasów, wybierz gry strategiczne, których akcja rozgrywa się w rozmaitych okresach w historii. Teraz w sklepach można zobaczyć dwie fantastyczne pozycje. Na 100 procent nieraz słyszeliście co nieco o słynnej serii Cywilizacja. Dziś w sprzedaży znajduje się piąta część oraz 2 rozszerzenie do niej. Warto też przemyśleć kupno którejś pozycji z serii Total War.

Jeśi lubisz po całym dniu pracy odprężyć się przy monitorze komputera, powinieneś zdecydować się na porządne First Person Shootery.

Nie jesteś pewien co do tego zagadnienia? Po prostu sprawdź informacje opublikowane właśnie tu. Wszystko zostało starannie wyjaśnione.

W takiej kategorii gier warto sprawić sobie Battlefield 3 albo Crysis 3.

Lubisz zagadki? Preferujesz przechodzić przez gry niespiesznie, racząc się zabawą? Przygodówki są w sam raz dla ciebie. Dobrze jest zakupić produkcje wydane parę lat temu, które nie straciły nic ze swojej grywalności. Obowiązkową pozycją są gry Deponia oraz Broken Sword.

Lubisz dużą prędkość, lecz obawiasz się kolizji i czatujących policjantów drogowych? Nic straconego.

Czy masz ochotę może mieć link do strony, gdzie czekają na Ciebie kolejne teksty? Myślimy, że spodoba Ci się nowy serwis.

Kup sobie jedną z masy dostępnych w sklepach gier wyścigowych. Aby zabawa była jeszcze lepsza, spraw sobie markową kierownicę, którą można podłączyć do peceta. Twoją faworyzowaną metodą spędzania wolnego czasu jest lektura wciągających książek? Możesz zamówić sobie którąś ze słynnych gier typu RPG. Może ci się to wydawać nieprawdopodobne, ale granie w takie bestsellery jak Mass Effect albo Neverwinter Nights to przeżycie podobne do czytania świetnej powieści.

Jeśli dawno temu grałeś na Atari bądź Sedze w jakieś stare produkcje, znajdziesz dla siebie mnóstwo gier niezależnych, które przywołują wspomnienia z poprzednich dekad.