Czy aby gra na konsolę to dobry pomysł na podarunek komunijny?

Jednym z kluczowych momentów twojego malucha jest niewątpliwie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila ogromnej radości i niemałych doznań, jednak wielokrotnie nasz maluch nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak przełomowy jest ten dzień. Przeżycia duchowe nierzadko przysłania cała otoczka tej uświęconej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i serdeczni znajomi, mama przygotowuje wyjątkową kolacje, a co najważniejsze od każdego dostanie prezent, materialny lub rzeczowy. Te ostatnie kwestie z pewnością biorą górę nad sprawami wiary. Z jednej strony nie można nikogo obwiniać, naturalne jest, że mając 8-9 lat w najważniejsza jest przede wszystkim zabawa. Zostając przy zagadnieniu uciech i prezentów, należy zastanowić co sprawi największą radość naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu w dobie, kiedy nie wszystkich było na wszystko stać, upominki wręczane z okazji omawianej okoliczności były bardziej drogocenne i wyjątkowe, dlatego każdy maluch radował się, że dostał wymarzony, długo oczekiwany prezent.

grając na konsoli

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze w poprzednich czasach były między innymi: hulajnoga, złoty medalik, przenośne radio, deskorolka, biblia dla najmłodszych czy zegarek. Jednak z biegiem czasu upodobania dzieci się rozwinęły, a ich oczekiwania i wiedza znacznie się powiększyły W tych czasach już nie wystarczy niewielki upominek lecz prezent najwyższej technologii. Podobno obecnie najpopularniejszym podarunkiem są różnorodne konsole do gier. Wiele osób, odnosi się do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak najpierw warto się im dokładnie przyjrzeć i zaznajomić z ich nowoczesną techniką. Wyróżniamy dwa rodzaje tych sprzętów. W sprzedaży są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera a także konsole przenośne umożliwiające grę w różnorodnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy na przykład: Xbox 360, Play Station 2, Play Station 3, Play Station Vita. Pomimo wysokiej ceny wyróżnia je wiele zalet. Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga dużych kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy. Kolejnym plusem jest to, że świetna zabawa dostępna jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego celu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do wyrafinowanej zabawy potrzebne są odpowiednie gry, które dostępne są w sprzedaży w nieskończonej ilości. znacznym powodzeniem cieszą się gry strategiczne i przygodowe, takie jak: kliknij, Call of Duty, Batman, Medal of Honor czy Battlefield. Ja osobiście lubię takie gierki jak warto przeczytać.

Jest coś również dla osób, które lubią się bać i chcą stać się głównym bohaterem horroru, dla takich jednostek idealnie sprawdzą się gry: Alma, Aliens Colonial Marines, Murdered oraz Deadly Premonition. Jednak konsole mogą posłużyć nam również w celach zdrowotnych.

Czy wymagasz kolejnej dawki pokrewnych wiadomości podanych w podobnie komfortowy sposób? Żaden problem – kliknij ten link – zalecamy ten portal (http://www.nanospot.eu/13-raspberry-pi).

To także niebanalna zabawa dla osób, które bez opuszczania mieszkania chcą utrzymać idealną figurę. Wystarczy jedynie nabyć grę Your Shape:Fitness Evolved, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a świetna zabawa gwarantowana.