Jakiego typu podejście do zagadnienia mody posiadają panowie? Co jest dla nich istotne w tej sferze?

Mężczyźni nie przepadają za tematem mody. Mnóstwo panów preferuje w tym temacie zawierzyć swoim ukochanym, ponieważ nie interesuje ich to zagadnienie zupełnie.

moda wszak bardziej parowana jest z domeną płci pięknej, a mężczyźni nieczęsto w momencie gdy podchodzą do tego tematu z dużym zainteresowaniem.
wakacje

Autor: Jesse Clockwork
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie głównie stawiają na swobodę. Ubiór dla nich nie może być czymś, co nie umożliwia się poczuć komfortowo . Wygoda na pierwszym miejscu, a zaraz potem cała reszta. Dlatego też później powstają zestawienia, które zupełnie do siebie nie pasują. Mężczyźni nie wysilają się, jeżeli chodzi o strój.

Pod tym linkiem opublikowana jest jeszcze inna strona opisująca taką sprawę. Zobacz także inny świetny tekst na opisywany temat. On też jest warty poznania.

Nie lubią przesadzać, ani zbędnego wymyślania lub strojenia się. Dla części panów ubrane skarpety stopki do sportowych butów to już jest dużo (eleganckie skarpety stopki znajdziesz na Innym z kolei takie skarpetki kojarzą się z czymś kobiecym, dlatego nigdy by ich nie ubrali.

torba na zakupy

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno kobiety nie mają ułatwionego zadania jeśli chodzi o namówienie swoich mężczyzn do tego, by coś w swoim sposobie ubioru zmienili. O wiele łatwiej jest, kiedy mężczyzna musi ubierać się w garnitur do pracy. Kiedy robi to już długi czas, to mniej więcej wie co do czego pasuje. Ma także własne powtarzające się zestawy, więc nie trzeba zbytnio się starać.

Wie też zazwyczaj, że białe skarpety nie pasują do ciemnego garnituru, tylko muszą być one ciemne. Jednak oczywiście wszystko wymaga czasu i taka wiedza pojawia się z czasem. Dlatego przynajmniej na początku doskonale jest, gdy mężczyzna jest w stanie liczyć na pomoc swojej ukochanej.