Czym odróżnia się biznes internetowy?

Dzisiejsze czasy obfitują w nazwy zawierające prefiks „e”. Jest to naturalnie skrót od angielskiego słowa „electronic”, czyli elektroniczny, jednak kiedy wymieniamy kolejno kilka wyrazów rozpoczynających się w ten sposób, ktoś nieostrożnie zdołałby źle uznać, że pragniemy pójść do toalety informując o niniejszym wszystkich niejako niewielkie dziecko.

odwzorowanie - praca

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
E-procurement

Źródło: http://www.flickr.com
A przecież usługi lub branże, których nazwy zaczynają się od przedrostka „e” proste w swojej strukturze bezdyskusyjnie nie są. Przykładowo określenie E-procurement oznacza wszystko, co kojarzy się z działaniem komputerowego handlu (Logintrade – zobacz ofertę E-procurement). Od automatyzacji procesów zakupowych, wLogintrade – zobacz ofertę E-procurementlektronicznego podpisu, poprzez kontrolę elektronicznych procesów zakupowych, do pewnego wariantu ujednolicania oferowanych przez różne spółki produktów. E-procurement mógłby w znacznym szczeblu nie tylko udogodnić przeprowadzanie transakcji, lecz również o wiele je zintensyfikować. A w jakim miejscu w Sieci możemy obejrzeć E-procurement w działaniu?
zegarek

Autor: Morgan
Źródło: Morgan
Dobrym dowodem są aukcje elektroniczne, gdzie mamy okazję poniekąd pertraktowania opłaty finalnej danego towaru. Również elektroniczny obrót akt czy pieniędzy pozwala zaoszczędzić dużo czasu oraz trudu zainteresowanych obrotem internetowym osób Takowe aukcje elektroniczne przedstawiają bardzo komfortowe i łatwe w logintrade.pl/aukcje-elektronicznedla handlarzy jak i dla nabywców.

Poza tym jeżeli przykładowo będziemy wymagać informacji o np. różnych ofertach sprzedającej dany towar spółki, to na serwisach wirtualnych wystawiających aukcje elektroniczne będzie to niezwykle szybkie oraz łatwe.