Oryginalny podarunek z okazji chrztu

Podarunek na chrzciny wręczają zaproszeni goście ochrzczonemu maluszkowi. Chrzest jest to niezwykle podniosła uroczystość, stąd należy zatroszczyć się o to, ażeby podarunek pasował do tego święta.
Najbardziej popularnymi podarunkami z okazji chrztu są wszelakiego wariantu dewocjonalia a także środki pieniężne, lecz dobrymi podarkami mogą być także inne rzeczy.

Prezent na parapetówkę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
wycieczka kajakiem

Autor: Trevor Mattea
Źródło: http://www.flickr.com

Pewnym z przykładów niech będzie tzw. „bańka my wish”. Jest to podarunek na chrzciny, który z daleka przedstawia się jak zawieszona na stylowym łańcuszku dekoracja. Musimy jednakże podejść trochę bliżej, ażeby dostrzec, co tak naprawdę się w tejże „ozdobie” znajduje.

Jeśli poszukujesz podobnych informacji na omawiany temat, to także rzuć okiem na (https://www.collegium-novum.pl/blog,12.html) analogiczne portale, które podnoszą tę kwestię.

Okazuje się, iż tą ozdobą jest nic innego, jak mała kartka ]ze spisanymi życzeniami dla chrzczonego berbecia. Klient wybiera też zabarwienie sznureczka, jakim karteczka będzie obwiązana. Szczelnie zamknięta „bańka my wish”, może być za parę, paręnaście, a nawet kilkadziesiąt lat cudowną pamiątką chrzcin.

Świetnym pomysłem na prezent z okazji chrzcin może być również sesja niemowlęca Warszawa jest miastem, w którym bez kłopotu odnajdziemy fotografa realizującego tego typu sesje. Rodziciele wydają bezmiar pieniążków na organizację chrzcin. Obiadek w mieszkaniu albo restauracji, fotografik, nowe odzienia dla taty oraz mamy oraz dla potomka, zaproszenia – to wszystko dużo kosztuje. Chyba każda matka oraz każdy tatuś pragnąłby posiadać pamiątkę nie wyłącznie z ceremonii chrztu, lecz także z niemowlęcego okresu swojego berbecia.

Stąd świetnym pomysłem na podarek z okazji chrzcin jest sprawienie im jak też maluchowi sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa to niekonwencjonalny podarek na chrzest, jaki na pewno będzie piękną pamiątką dla całej rodziny.